Vetura
Mitrovicë

Vetura në shitje në Mitrovicë

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 0 foto
  Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4
  Car

  Citroen C4 1.6 HDI 2009 ULSE 7 PA DOGAN Euro 4

  citroen

  Mitrovicë Sot, 00:16
  1,900.00 €
 • 2 foto
  Kombi t2 t3 t4
  Car

  Kombi t2 t3 t4

  Shes kombin t3 ne gjendje shum ti mir 1.9 i thjesht 8+1 ne librez Rigjistrim edhe 8 muj Hipotek n

  Mitrovicë Sot, 00:16
  With agreement
 • 6 foto
  Mercedes C 220 Cdi ( AMG )
  Car

  Mercedes C 220 Cdi ( AMG )

  Mercedes C 220 Cdi I posa ardhur nga Gjermania. I doganuar dhe i regjistruar. Senzora per parkim par

  Mitrovicë Sot, 00:15
  With agreement
 • 11 foto
  BMW 5 M-PACKET?
  Car

  BMW 5 M-PACKET?

  Bmw 3.0Disel Model E60 M-Packet nga Fabrika🇨🇭 -Ngjyra E Hirit -Viti 2005 - 230 ps ... - Airbag...

  Mitrovicë Dje, 23:59
  7,500.00 €
 • 6 foto
  Shitet Opel Astra 1.6 benzin
  Car

  Shitet Opel Astra 1.6 benzin

  shes opel astra 1.6 benzin ne gjendje fantastike.Ka klim abs gjamat me rrym.

  Mitrovicë Dje, 23:36
  1,950.00 €
 • 2 foto
  Audi A3 1.6 d
  Car

  Audi A3 1.6 d

  Shitet audi A3 1.6dizel e posa ardhur nga suedija ne gjendje shum te mir

  Mitrovicë Dje, 23:28
  5,400.00 €
 • 9 foto
  VW Touran 2.0 TDI DSG 170 PS viti 2011
  Car

  VW Touran 2.0 TDI DSG 170 PS viti 2011

  Shitet Touran 2.0 TDI 170 PS viti 2011 Automatik, ndrrus shpejcive ne timon Led, Xenon Senzor mbrap

  Mitrovicë Dje, 23:10
  7,700.00 €
 • 6 foto
  Passat 1.6 benzin, plin
  Car

  Passat 1.6 benzin, plin

  Passat 1.6 Benzin Plin. Viti 1989. Serviset e kryera me koh. Goma te mira. Regjistrim edhe 1 muj.

  Mitrovicë Dje, 23:07
  650.00 €
 • 12 foto
  Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA
  Car

  Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA

  Peugeot 308 sw-Ekstra si me kan i ri. 1.6 ehdi, 2012 modeli 2013 ristajling. 82 kw 112 ps motorri m

  Mitrovicë Dje, 22:57
  With agreement
 • 9 foto
  Fors Focus 1.6 Automatik
  Car

  Fors Focus 1.6 Automatik

  Shes Ford Focus automatik benzin me shpenzime te vigla,gjendjen e ka te mire , shpenzime te vogla.Ve

  Mitrovicë Dje, 22:39
  3,250.00 €
 • 8 foto
  Audi a6 2010 Sline
  Car

  Audi a6 2010 Sline

  Shitet Audi a6 viti prodhimit 2010 2x Sline , mulitronic ne gjendje perfekte . Per meshum info 04932

  Mitrovicë Dje, 22:39
  With agreement
 • 12 foto
  Alfa Romeo 159 1.9JTd
  Car

  Alfa Romeo 159 1.9JTd

  Alfa Romeo 159 1.9 Jtd 110kw-150ps 2006 6 shpejtesi + 1 Ngjyre e kuqe, Abs. Esp Asr. Klima e mbushu

  Mitrovicë Dje, 22:37
  With agreement
 • 7 foto
  Audi A3
  Car

  Audi A3

  Makina eshte ne gjendje perfekte Dy qelsa, Km e garantuara me libra,rripin e ndrrum tash serviset me

  Mitrovicë Dje, 22:28
  10,000.00 €
 • 8 foto
  Audi A4 Avant 2.0 TDI
  Car

  Audi A4 Avant 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 tdi 177ps. Viti i prodhimit 23.12.2011 Automatik 8 shpejtsi Posedon: liber servisi qe n

  Mitrovicë Dje, 22:28
  10,400.00 €
 • 6 foto
  Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004
  Car

  Ford tranzit 2.2 dizell - pa dogan - viti 2004

  per info 049666799 ose 045987797 i ardhun nga gjermonia

  Mitrovicë Dje, 22:16
  2,250.00 €
 • 7 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2005
  Car

  VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2005

  Per info ; ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë Dje, 22:15
  2,950.00 €
 • 8 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2007
  Car

  VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2007

  me dogan te pagune . per info ipko-viber 049666799 ose 045987797

  Mitrovicë Dje, 22:15
  3,100.00 €
 • 10 foto
  VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007 me klim
  Car

  VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007 me klim

  Me dogan te paguar Per info ipko-viber 049666799 ose 045987797.

  Mitrovicë Dje, 22:15
  3,100.00 €
 • 11 foto
  GOLF IV 1.9 SDI ME CLIM RKS
  Car

  GOLF IV 1.9 SDI ME CLIM RKS

  Shitet golfi gjendje shume te mire teknike 1.9 sdi, posedon; clim, airbag, abs, dritaret elektronik,

  Mitrovicë Dje, 22:04
  3,200.00 €
 • 7 foto
  Opel vektra c 2.0 dizel me 10 muj regjistrim
  Car

  Opel vektra c 2.0 dizel me 10 muj regjistrim

  Vetura osht ne gjendje shum te mir krejt me regull me 10 muj rks klim hidraulik abs dy qel sa Ethan

  Mitrovicë Dje, 22:02
  1.00 €
 • 11 foto
  Mercedes C Classe AMG Line I sapo doganuar
  Car

  Mercedes C Classe AMG Line I sapo doganuar

  ☎️☎️☎️☎️ 049604426 Shes veturen Mercedes full AMG brenda dhe jasht,fjala e mramt e Mercedesit , C20

  Mitrovicë Dje, 21:58
  With agreement
 • 6 foto
  Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir
  Car

  Fiat stillo 2003 1.9 d me klime ne gjendje te mir

  Vetura ka gjendje te mir teknike dhe optike Ka klime funksionale dhe gjendje te rregullt tekike dhe

  Mitrovicë Dje, 21:49
  2,100.00 €
 • 8 foto
   Peugeot 206 1.9Disel Sigurim 1vite
  Car

  Peugeot 206 1.9Disel Sigurim 1vite

  Cmimi 1650Euroo Peugeot 206 1.9Disel Sigurim 1vite ☎️049 157 702

  Mitrovicë Dje, 21:45
  1,650.00 €
 • 10 foto
  Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan 049494549
  Car

  Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan 049494549

  Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan defekt Etjj.. Per ma shum kontaktoni 049494549..

  Mitrovicë Dje, 21:30
  1.00 €
 • 9 foto
  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë
  Car

  BMW Pjesë&Servis FiDAiMi Mitrovicë

  Kemi pjesë vetem per BMW e28/e30/e34/e36/e38/e39/e46... Tel: 049494549 +viber. 049584868 +viber... K

  Mitrovicë Dje, 21:30
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë
  Car

  Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

  Pjesë vetem per BMW te Fidi Mitrovicë-Rekë tel 049584868 ose 049494549 +Viber

  Mitrovicë Dje, 21:29
  555.00 €
 • 5 foto
  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi
  Car

  X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

  Kemi pjes te shumllojshe te bmw's prej viti 1980 deri 2005 te seris 316-318-320-323-325-328-330-520

  Mitrovicë Dje, 21:29
  999.00 €
 • 9 foto
  Auto Pjesë&Servis BMW
  Car

  Auto Pjesë&Servis BMW

  Kemi pjes te shumm llojshme te BMWs motora te ndryshum fellne trapa interier shofershajmne etj... e2

  Mitrovicë Dje, 21:29
  300.00 €
 • 7 foto
  Bëjm blerjen e vetures  BMW
  Car

  Bëjm blerjen e vetures BMW

  Bejme blerjen e llojit BMW qfare do me Kon ne targa te huja edhe te aksidentume etj prej viti 1980de

  Mitrovicë Dje, 21:29
  With agreement
 • 9 foto
  AUTU PJESĒ FIDI
  Car

  AUTU PJESĒ FIDI

  Kemi shume lloje te bmw Bmw E28, E30, E34, E36, E38, E39, E46, X5

  Mitrovicë Dje, 21:28
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shitet Citroen Jumpy viti 2009 i doganuar. Citroeni osht ne gjendje shum te mire i ruajtun shumm. 1

  Mitrovicë Dje, 21:15
  4,600.00 €
 • 5 foto
  Opel Meriva 1.3 CDTI 2005 RKS TIPTOP
  Car

  Opel Meriva 1.3 CDTI 2005 RKS TIPTOP

  Shes OPEL MERIVA 1.3 CDTI 16V 69 PS , viti i prodhimit:2005, ne gjendje teper te mire teknike dhe o

  Mitrovicë Dje, 20:58
  3,100.00 €
 • 7 foto
  Seat ibiza
  Car

  Seat ibiza

  Shitet Seat Ibiza i posa ardhur prej finlande 1.6 tdi Viti 11-it muj 2011 klima tronik karrikat me

  Mitrovicë Dje, 20:44
  4,900.00 €
 • 6 foto
  Touran 1.9 Tdi - Pa dogan
  Car

  Touran 1.9 Tdi - Pa dogan

  Shitet Touran 1.9 Tdi 6 shpejci 7 ulse karrikat me nxemje klimatronik gjamat me rrym viti 2004 i pos

  Mitrovicë Dje, 20:43
  2,300.00 €
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Car

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Dje, 20:34
  With agreement
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Car

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Dje, 20:34
  With agreement
 • 12 foto
  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT
  Car

  AUDI A4 2.0TDI 2011 QUATTRO S-LINE GJENDJE PERFEKT

  TELEFON ( 049596592 ) VIBER (+38349596592) Shes Audin A4 ne gjendje perfekte e sapoardhur nga

  Mitrovicë Dje, 20:34
  With agreement
 • 0 foto
  Peugeot 307 Hdi 2,0
  Car

  Peugeot 307 Hdi 2,0

  Vetura esht ne gjendje te mir si optike ashtu edhe mekanike. Vetura posedon klim funksionale fellge

  Mitrovicë Dje, 20:17
  2,300.00 €
 • 8 foto
  Porsche Cayenne 3.0 diesel
  Car

  Porsche Cayenne 3.0 diesel

  shes Porsche Cayenne 3.0 diesel targa te huaja ne gjendje shume te mire fizike dhe optike

  Mitrovicë Dje, 20:02
  27,500.00 €
 • 6 foto
  Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel
  Car

  Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel

  shes Chrysler Grand Voyager 2.8 diesel me tabela te huaja pa dogan

  Mitrovicë Dje, 19:56
  2,000.00 €
 • 12 foto
  Opel Astra J 2.0 CDTI vp 2010
  Car

  Opel Astra J 2.0 CDTI vp 2010

  Shitet Opel Astra j 2.0 CDTI VP 2010 KM.140 .... mi Me liber te servisi 2 qelsa manual 6 shpejtsi

  Mitrovicë Dje, 19:56
  5,300.00 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5   1.9TDI
  Car

  VW GOLF 5 1.9TDI

  Shitet golfi ne gjendje shum te mir i servisuar komplet -kaishin rebrasni korp llamell zamajc diska

  Mitrovicë Dje, 19:44
  5,700.00 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 140PS 2009 RKS
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 140PS 2009 RKS

  TELEFON _ 049860260 _ Shes Golf 6 DSG i impurtuar nga Zvicra i doganuar dhe regjistruar me 6 muj R

  Mitrovicë Dje, 19:43
  With agreement
 • 8 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA

  TELEFON _ 048860260_ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me 9 muj RKS

  Mitrovicë Dje, 19:43
  With agreement
 • 8 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA

  TELEFON _ 048860260_ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me 9 muj RKS

  Mitrovicë Dje, 19:43
  With agreement
 • 11 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2009 RKS
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2009 RKS

  TELEFON _ 049860260 _ Shes Golf 6 DSG i impurtuar nga Zvicra i doganuar dhe regjistruar me 6 muj R

  Mitrovicë Dje, 19:42
  With agreement
 • 11 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 140PS 2009 RKS
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 140PS 2009 RKS

  TELEFON _ 049860260 _ Shes Golf 6 DSG i impurtuar nga Zvicra i doganuar dhe regjistruar me 6 muj R

  Mitrovicë Dje, 19:42
  With agreement
 • 8 foto
  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA
  Car

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 110PS HIGHLINE 2009 RKS EXTRA

  TELEFON _ 048860260_ Shes Golf 6 i impurtuar nga Gjermania i doganuar dhe regjistruar me 9 muj RKS

  Mitrovicë Dje, 19:42
  With agreement
 • 6 foto
  Peugot 206 HDI
  Car

  Peugot 206 HDI

  Shes Pezhon 206 HDI 2.0 dizell viti 2001 89 ps Veturen e kam qe nga viti 2009 e kam doganu vet dhe r

  Mitrovicë Dje, 19:41
  2,500.00 €
 • 6 foto
  shite hunday
  Car

  shite hunday

  shitet hunday

  Mitrovicë Dje, 19:29
  With agreement