Fiat DOBLO dizell me klime , me dogane.

Price: 4,000.00 €
Fiat DOBLO dizell me klime , me dogane.

details

posted
1 May 20:33
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Mitrovica region > Mitrovica
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Fiat
pattern
Doblo
Year of production
2010
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Vetura ka gjendje te mir teknike dhe optike , mund te provohet dhe kontrollohet per gjendjen. Ka te paguar doganen .


Similar ads