Vetura
Lushnjë

Vetura në shitje në Lushnjë | Audi |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Car

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë 29 May 16:57
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Shitet Audi A8 3.0 naft ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe ana xhenerike te gjitha sher

  Lushnjë 27 May 18:37
  13,900.00 €
 • 3 foto
  Makin ekonomike
  Car

  Makin ekonomike

  Shitet makin ekonomike audi A2 viti 2001 1.4 naft Letrat te paguara deri ne 27dhjetor 2017

  Lushnjë 30 April 14:14
  2,600.00 €
 • 4 foto
  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI
  Car

  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe

  Lushnjë 29 April 22:53
  2,700.00 €
 • 5 foto
  AUDI A6
  Car

  AUDI A6

  Shitet Audi A6 vit prodhim 2013. I ardhur nga Gjermania, ne super gjendje. Motorr 2.0 Tdi nafte. Dis

  Lushnjë 29 April 16:20
  21,000.00 €
 • 0 foto
  Audi A6 4x4 -06
  Car

  Audi A6 4x4 -06

  Audi A6 3.2 fsi 4x4 benzin/gaz...Opsionet:kamjo automatice+tronic,condicioner,marsha ne timon F1,tim

  Lushnjë 28 April 21:10
  8,000.00 €
 • 13 foto
  audi a4
  Car

  audi a4

  motori 2.0 tfsi. impianti gazit 1vit qe eshte vendosur marka brc. quatro. marsha f1ne timon. s line

  Lushnjë 14 February 10:22
  8,000.00 €
 • 2 foto
  Audi a3 okazion ..
  Car

  Audi a3 okazion ..

  Audi a3 2.0 TDI manual..

  Lushnjë 1 February 16:56
  3,500.00 €
 • 9 foto
  Audi A3 1.9 naft
  Car

  Audi A3 1.9 naft

  Shitet Audi A31.9 naft kambio manuale makin a shitet per arsye mosperdorimi full opsion

  Lushnjë 31 January 16:11
  2,800.00 €
 • 8 foto
  Audi A5 S-Line 2.0 TDI
  Car

  Audi A5 S-Line 2.0 TDI

  Audi A5 S-Line nga fabrika,2.0 tdi 177hp ,160.000 km origjinale ,vetem nje pronar,shume e paster nga

  Lushnjë 10 December 20:23
  17,500.00 €
 • 3 foto
  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV
  Car

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV

  SHITET AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131 CV, VITIT 2002 - 2003. MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE , E SHPEJT ,

  Lushnjë 8 October 12:16
  3,300.00 €
 • 2 foto
  Audi A4 Sline 2007
  Car

  Audi A4 Sline 2007

  Audi A4 Diesel 2 viti 2007 Sline Full Optional

  Lushnjë 22 September 18:43
  With agreement
 • 7 foto
  Shitet Audi A4 benzin/Gaz
  Car

  Shitet Audi A4 benzin/Gaz

  Shitet audi a4 1996 benzin/gaz 2.2 euro i diskutueshem sherbimet e kryera 0693038850

  Lushnjë 17 September 21:24
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz
  Car

  Shitet audi A4 1.8 benzin gaz

  Shitet audi A4 1.8 benzin/gaz sherbimet jan kryer rrip faze ,pomp benzine,kandele,bateri jan ven te

  Lushnjë 17 September 14:27
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Audi A6 avante viti 2015 motorr 2000 me 190 kw i sapo ardhur nga Gjermania full opsion.Makina jo tre

  Lushnjë 17 September 13:35
  26,700.00 €
 • 8 foto
  Shitet & ndrohet
  Car

  Shitet & ndrohet

  Audi A6 fund viti 2008 leje qarkullimi ka dal 2009 Motor 300cc naft pa taks luksi Sherbimet e bera n

  Lushnjë 16 September 23:35
  7,400.00 €
 • 11 foto
  SHITET AUDI A4 SLINE, AUTOMAT, SALLON LEKURE
  Car

  SHITET AUDI A4 SLINE, AUTOMAT, SALLON LEKURE

  Shitet AUDI A4 S-LINE viti 2006 , kambio automatike, sallon lekure. Makina eshte ne gjendje perfekte

  Lushnjë 9 September 18:52
  5,000.00 €
 • 6 foto
  Audi A6, 2.0 , 2015
  Car

  Audi A6, 2.0 , 2015

  Shitet Audi A6 viti 2015 2.0 nafte , te gjitha sherbimet e bera , gomat te sapo vena , vetem nje vit

  Lushnjë 5 September 18:47
  27,500.00 €
 • 9 foto
  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet
  Car

  Audi a4 1.9 super gjendje shitet ose nderrohet

  Audi a4 viti 2003 me letra te paguara 1.9 naft 197 mije kilometra ne gjedje te shkelqyer e perdo

  Lushnjë 4 September 20:38
  2,900.00 €
 • 7 foto
  Audi A5 2.7 diesel
  Car

  Audi A5 2.7 diesel

  Shitet Audi A5 viti 2011.. Makina eshte ne gjendje super me gjitha sherbimet e kryera.nuk ka nevoj p

  Lushnjë 29 August 10:39
  16,500.00 €
 • 7 foto
  SHITET AUDI A4 S LINE
  Car

  SHITET AUDI A4 S LINE

  SHITET AUDI A4 S LINE VITI 2005 KAMBIO AUTOMATIKE ME NAFTE. MAKINA ESHTE ME SALLON LEKURE, DISQE ALU

  Lushnjë 28 August 13:28
  5,500.00 €
 • 7 foto
  Shitet makina .
  Car

  Shitet makina .

  Shitet makina tip Audi A5 S line e vitit 2012 .Motorri 3000 Nafte , automatike me te gjitha sherbime

  Lushnjë 23 August 15:36
  18,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI!
  Car

  Shitet Audi A6 2.7 TDI!

  Shitet Audi A6 i vitit 2007 manuale,6 marshe,ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.Makina ka 2

  Lushnjë 20 August 13:31
  7,500.00 €
 • 6 foto
  Audi A5 S-Line Viti 2012 Nafte 3.0
  Car

  Audi A5 S-Line Viti 2012 Nafte 3.0

  Makina eshte ne super gjendje,pa dogane 17 euro.Cmimi i diskutueshem

  Lushnjë 11 August 18:39
  17,000.00 €
 • 4 foto
  Audi A3 1.9 nafte
  Car

  Audi A3 1.9 nafte

  Shitet audi a3 ne super gjendje . Makina disponon klima.bagazhier.shum ekonomike .e vecante ne lloji

  Lushnjë 10 August 19:39
  2,600.00 €
 • 4 foto
  Audi A4 Full Optional
  Car

  Audi A4 Full Optional

  Audi A4 Full Optional Manual 2.0 Tdi 4 Goma te Reja, Navigator, I Madhe Para mbrapa, libri servisit

  Lushnjë 6 August 02:00
  7,300.00 €
 • 9 foto
  Shes audi Q7
  Car

  Shes audi Q7

  Shes audi Q7 kambio:automatike tiptronic me marshe ne timon ,ne gjendje te shkelqyer si nga ana mo

  Lushnjë 3 August 22:20
  16,000.00 €
 • 7 foto
  Audi a3 1.9 naft
  Car

  Audi a3 1.9 naft

  Shitet audi a3 1.9 naft manual ne gjendje perfekte. Makina esht full opsion cd bagazhier me 6 cd bax

  Lushnjë 3 August 07:54
  2,600.00 €
 • 3 foto
  Audi a6 avant Quattro full opsion
  Car

  Audi a6 avant Quattro full opsion

  Audi a6 avant Quattro 2.5 4x4 full opsion letrat deri janar 2020

  Lushnjë 2 August 14:14
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Audi A4 Full Optional
  Car

  Audi A4 Full Optional

  Audi A4 Manual Viti 2009 Full Optional Makina pa Dogan Sapo Ardhur Nga Gjermania! Liber Servisi Cmim

  Lushnjë 29 July 23:32
  7,800.00 €
 • 6 foto
  Audi A4 B7 SLine Navi Automatik
  Car

  Audi A4 B7 SLine Navi Automatik

  Audi A4 modeli B7 SLine automatik navi portobagazh sendilet me ngrohje sensor parkimi pasqyrat elekt

  Lushnjë 28 July 11:13
  4,500.00 €
 • 5 foto
  Shitet audi a4
  Car

  Shitet audi a4

  shitet per arsye mosperdorimi ..makina eshte ne gjendje te mir ..me letra deri ne fund te shtatorit

  Lushnjë 22 July 21:46
  2,800.00 €
 • 5 foto
  Audi A6 shitet/ndrrohet
  Car

  Audi A6 shitet/ndrrohet

  Audi A6 viti 2009 Motor 300cc pa taks luksi 4 goma te reja 80% Tapiceri lekur shum e paster Bagazhie

  Lushnjë 20 July 23:32
  7,800.00 €
 • 9 foto
  Audi A4 Full option 4900 euro
  Car

  Audi A4 Full option 4900 euro

  Makina eshte full full me te gjitha sherbimet e bera.Me teper shihni fotot

  Lushnjë 18 July 15:52
  4,900.00 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.0 Tdi
  Car

  Audi A4 2.0 Tdi

  Shitet audi a4 2.0 tdi , me sherbime te porsakryera , letra te paguara deri me korrik 2020 , 4 goma

  Lushnjë 15 July 00:14
  4,300.00 €
 • 6 foto
  shitet audi a4 1.9 tdi 2002
  Car

  shitet audi a4 1.9 tdi 2002

  Shitet audi a4 1.9 tdi 2002 .makina ndodhet ne lushnje dhe sherbimet jane bere regullisht.eshte blu

  Lushnjë 10 July 23:40
  2,800.00 €
 • 6 foto
  Audi A6 3mish cuatro 09
  Car

  Audi A6 3mish cuatro 09

  Audi A6 3mish cuuatro viti 2009 makina eshte ne gjendje te shkelqyer e por sa targuar dhe me te gjit

  Lushnjë 5 July 09:41
  With agreement
 • 8 foto
  Audi A6 shitet - ndrrohet
  Car

  Audi A6 shitet - ndrrohet

  Audi A6 viti 2009 Makina ka ardhur nga franca ka 2 muaj qe perdoret ne shqiperi vetem nga un.. pasqy

  Lushnjë 27 June 13:46
  7,800.00 €
 • 0 foto
  Audu
  Car

  Audu

  Audi Q5 3.0 naft quarttro 239 kv fuqi ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushem 18000 euro

  Lushnjë 27 June 11:05
  18,000.00 €
 • 1 foto
  shitet Audi A5
  Car

  shitet Audi A5

  shitet audi A 5 viti 2008-2009 1.8 benzin shum ekonomik gjendje super manual

  Lushnjë 15 June 11:03
  8,900.00 €
 • 9 foto
  Audi A4 1.9 TDI 2002
  Car

  Audi A4 1.9 TDI 2002

  Audi A4 1.9 TDI 2002 Ne gjendje shume te mire teknike Sherbimet e kryera ne kohe Kit Faze SKF. Vaj

  Lushnjë 15 June 07:42
  2,800.00 €
 • 4 foto
  Audi A 4
  Car

  Audi A 4

  Shitet audi a4 2.0 tdi nafte , kambio manuale , sherbime te sapokryera , vaj filtra , rripi i fazes

  Lushnjë 9 June 11:26
  4,400.00 €
 • 4 foto
  Audi A 4
  Car

  Audi A 4

  Shitet audi A 4 , 2.0 Tdi , shume e mbajtur dhe ekonomike , me sherbime te porsakryera , 4 goma te r

  Lushnjë 4 June 11:03
  4,600.00 €