Sherbime
Viti

Sherbime në shitje në Viti

category

Price

country

 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Viti Sot, 07:12
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Viti Dje, 22:44
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA,KARRIKA, TAVOLINA ME QERA 045646222
  services

  TENDA,KARRIKA, TAVOLINA ME QERA 045646222

  Qfroj me qera tenda-Karrika-tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan ne

  Viti Dje, 21:30
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi dhe financim për individë dhe biznese
  services

  Kredi dhe financim për individë dhe biznese

  Në ditët e sotme ekziston vetëm një kusht në botën e kredisë në internet që duhet të financohet: Its

  Viti 12 August 19:03
  With agreement
 • 1 foto
  Oferta e huasë dhe e financimit për individët dhe
  services

  Oferta e huasë dhe e financimit për individët dhe

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Viti 12 August 08:00
  With agreement
 • 1 foto
  Ofertë e besueshme e huasë për shqiptarët
  services

  Ofertë e besueshme e huasë për shqiptarët

  Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për të financuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur problemet, ka

  Viti 5 August 18:25
  With agreement
 • 1 foto
  PER REALIZIMIN E PROJEKTEVE TUAJ
  services

  PER REALIZIMIN E PROJEKTEVE TUAJ

  Për të gjithë krijimin e biznesit tuaj, ndërtimin e shtëpive ose projekte të tjera, një institucio

  Viti 3 August 03:19
  19.00 €
 • 12 foto
  Ulset KOMPLET 2+2+1+1+Tavolina 170euro ZBRITJE !!!
  services

  Ulset KOMPLET 2+2+1+1+Tavolina 170euro ZBRITJE !!!

  Punojm separe tavolina karrika

  Viti 2 August 18:34
  165.00 €
 • 11 foto
  PROclean - pastrimi i shtëpisë
  services

  PROclean - pastrimi i shtëpisë

  • Pastrimi i shtëpisë • Haus reinigung • Nettoyage de la maison • House cleaning Kontakt: v

  Viti 20 July 22:04
  With agreement
 • 5 foto
  Tende shator ne shitje
  services

  Tende shator ne shitje

  shitet tenda ne gjendje super te mir e ardhur nga jasht ka madhesin 8x12

  Viti 18 July 17:52
  950.00 €
 • 5 foto
  THE BEST RENT A CAR = RR.GËRLIC- VITI
  services

  THE BEST RENT A CAR = RR.GËRLIC- VITI

  THE BEST RENT A CAR NË RRUGEN GËRLIC- VITI JU OFRON SHËRBIME TË VETURAVE 24/H NË TERRITORIN E KOSOV

  Viti 12 July 12:33
  202,530.00 €
 • 2 foto
  Shitet #Tenda#
  services

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Viti 10 July 13:44
  With agreement
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  services

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Viti 5 July 11:41
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten pompat e benzines
  services

  Shiten pompat e benzines

  Cmimi : Sipas marrveshjes

  Viti 1 July 23:50
  With agreement
 • 1 foto
  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti
  services

  tenda dimror me nxemje 044 286 167 viti

  ofrojm ne sherbim tenda shatora modern dhe shum stabile apo qfardo rasti 044 286 167

  Viti 25 June 00:23
  With agreement
 • 1 foto
  tenda ,shatora ne ..VITI..048 286 167
  services

  tenda ,shatora ne ..VITI..048 286 167

  shatora karrika dhe tavolina ne sherbim shatorat jan shum modern per qfardo rasti apo ndeje .4x10.

  Viti 31 May 04:48
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Viti 28 May 10:49
  With agreement
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Viti 28 May 10:48
  With agreement
 • 2 foto
  tjegulla te vjetra
  services

  tjegulla te vjetra

  tjegulla te vejtra

  Viti 25 May 22:58
  With agreement
 • 1 foto
  Lottery win/Gambling Spell +27604787149
  services

  Lottery win/Gambling Spell +27604787149

  Lottery Spells -Win Lottery – Casting Lotto Spells: Win Big By Spell Caster – Powerful lottery spell

  Viti 22 May 00:24
  150.00 €
 • 1 foto
  Lost Love Spell +27604787149 powerful love spells
  services

  Lost Love Spell +27604787149 powerful love spells

  PROF MAMA SHAKIM +27604787149, http://www.mamashakim.com. I am a Psychic clairvoyant spell caster (t

  Viti 22 May 00:04
  300.00 €
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  services

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Viti 21 May 17:44
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Viti 20 May 10:32
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Viti 20 May 09:32
  With agreement
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  services

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit plotëson nevojat e individëve dhe bizneseve duke i vënë në dispozicion të gjithëve

  Viti 16 May 20:24
  With agreement
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  services

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Viti 15 May 16:09
  With agreement
 • 1 foto
  reliable funding
  services

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Viti 13 May 15:00
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  services

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Viti 11 May 04:34
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese
  services

  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese

  Huatë midis individëve dhe bizneseve janë çështje besimi dhe sigurie. Përveç atyre kompanive që ofro

  Viti 10 May 18:54
  With agreement
 • 1 foto
  financim i shpejtë
  services

  financim i shpejtë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 9 May 14:00
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 7 May 16:19
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 5 May 03:08
  With agreement
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  services

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Viti 4 May 15:10
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 4 May 11:10
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 3 May 20:11
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 3 May 19:10
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 3 May 19:10
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  services

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Viti 3 May 17:21
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare
  services

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Viti 30 April 01:30
  With agreement
 • 1 foto
  ndihma financiare
  services

  ndihma financiare

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Viti 29 April 20:33
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda shitet
  services

  Tenda shitet

  Shiten tendat me dimenz. 6x12m 5x10m karriket dhe tavolinat e plastikes. per inf. viber tel 0456462

  Viti 23 April 16:29
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907
  services

  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358 dhe 049 837 907

  Japim tenda me qira te madhesive 5x10 dhe 6x12 , te cilat jan me ndriqim nxemje si dhe trans gratis

  Viti 9 March 23:21
  With agreement
 • 0 foto
  Reklamo biznesin tuaj ne Youtube , Viber etj
  services

  Reklamo biznesin tuaj ne Youtube , Viber etj

  Reklamo biznesin tuaj në Youtube , Viber dhe ne aplikacione te tjera me çmime te volitshme Qmimi sip

  Viti 9 March 12:00
  1.00 €
 • 2 foto
  Gërmime me eskavator mbushje Rrugë etjera
  services

  Gërmime me eskavator mbushje Rrugë etjera

  Punojm sherbime me eskavator bullduzher kamjana etjera

  Viti 3 December 18:59
  With agreement
 • 1 foto
  Arti- Pastrimi i tepiav dhe shtepiav
  services

  Arti- Pastrimi i tepiav dhe shtepiav

  ARTI - Pastrim i Tepiav dhe Shtepive Tel: +38344771773 049705216

  Viti 24 September 10:40
  With agreement
 • 0 foto
  Jelek
  services

  Jelek

  Shitet jeleku per drejtimin e unazave te shpines , mund ta zgjeroni dhe ngushtoni sipas nevojes tuaj

  Viti 1 September 22:23
  250.00 €
 • 0 foto
  Qethje vetem 1 €
  services

  Qethje vetem 1 €

  Gjindem ne pozheran lagjeja zuka qethja vetm 1 €

  Viti 6 August 12:50
  1.00 €
 • 0 foto
  Sherbime
  services

  Sherbime

  Bejm pastrimin eshtepiav banes etj mqmim te arsyshme

  Viti 18 July 22:30
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbimw
  services

  Sherbimw

  Bejm pastrimin eshtepive banesav etj

  Viti 18 July 22:30
  With agreement
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  services

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( illuminati-666@hotmail.com ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Viti 29 September 13:23
  666.00 €