Pjese per kompjuter në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 4 foto
  Shiten harddiskat komplet
  Computer parts

  Shiten harddiskat komplet

  Shiten harddiskat komplet ne gjendje perfekte: 2 cope 500GB per PC 2 cope 160GB per PC 1 cope 80GB

  Prishtinë Sot, 11:19
  65.00 €
 • 11 foto
  Gaming case dhe power supply 580WAT
  Computer parts

  Gaming case dhe power supply 580WAT

  Shes gaming case dhe power supply 580wat ne gjendje perfekte per me shume info kontakt tel ose viber

  Prishtinë Sot, 11:11
  60.00 €
 • 2 foto
  Cooler LGA 1155 dhe procesor i3
  Computer parts

  Cooler LGA 1155 dhe procesor i3

  Shes coolerin dhe procesorin ne gjendje te rregullt Procesori - i3-2120 3.30Ghz Cooleri LGA 1155

  Prishtinë Sot, 11:11
  20.00 €
 • 1 foto
  Procesor Core 2 Quad
  Computer parts

  Procesor Core 2 Quad

  Shes procesorin ne gjendje perfekte per me shume info kontakt tel ose viber Intel® Core™2 Quad Proc

  Prishtinë Sot, 11:11
  10.00 €
 • 5 foto
  Fan kontroller per Mining ose PC
  Computer parts

  Fan kontroller per Mining ose PC

  Shes kontrollerin per Mining ose PC e RE mund te lidhen 8 fana (coolera) per me shume info kontakt t

  Prishtinë Sot, 11:11
  15.00 €
 • 8 foto
  Power supply ne gjendje perfekte
  Computer parts

  Power supply ne gjendje perfekte

  Shes power supply ne gjendje perfekte, i pershtatshem per kartela grafike per me shume info kontakt

  Prishtinë Sot, 11:11
  40.00 €
 • 1 foto
  Procer Xeon ne gjendje te rregullt
  Computer parts

  Procer Xeon ne gjendje te rregullt

  Shes procesorin ne gjendje te rregullt per me shume info kontakt tel ose viber Intel® Xeon® Process

  Prishtinë Sot, 11:11
  35.00 €
 • 3 foto
  Harddisk 2TB (2000GB) per PC ose kamera
  Computer parts

  Harddisk 2TB (2000GB) per PC ose kamera

  Shes harddiskun 2TB (2000GB) per PC ose kamera DVR ne gjendje te rregullt, per me shume info kontakt

  Prishtinë Sot, 11:11
  35.00 €
 • 2 foto
  Konverter SATA to 6 pin
  Computer parts

  Konverter SATA to 6 pin

  Shes konverterin SATA to 6 pin 2 cope per me shume info kontakt tel ose viber 2 cope 14 Euro

  Prishtinë Sot, 11:11
  14.00 €
 • 7 foto
  Power supply 350Wat + 6 pin per gpu
  Computer parts

  Power supply 350Wat + 6 pin per gpu

  Shes powerin 350Wat ne gjendje te rregullt, me 6 pin per kartela grafike per me shume info kontakt t

  Prishtinë Sot, 11:11
  20.00 €
 • 2 foto
  Shitet ekrani i lloptopit15.6\" HD 40 pinsh kristal
  Computer parts

  Shitet ekrani i lloptopit15.6\" HD 40 pinsh kristal

  shitet ekrani per lloptop 15.6\" HD me 40 pina kristal ne gjendje super te mir asnjengervishje ..

  Prishtinë Sot, 11:03
  35.00 €
 • 1 foto
  Monitor Medion
  Computer parts

  Monitor Medion

  Monitori ne gjendje te rregullt per me shumm detaje shkruani ne viber ne numrin +37744195347

  Prishtinë Sot, 10:29
  40.00 €
 • 8 foto
  RTX 2080 | M.2 SSD | HyperX | Power supply | RX580
  Computer parts

  RTX 2080 | M.2 SSD | HyperX | Power supply | RX580

  Shiten keto produkte te ardhura nga Europa. Kartela Grafike: Gainward RTX 2080 8GB GDDR6 Phoenix

  Podujevë Sot, 10:25
  With agreement
 • 4 foto
  I RI - SSD 90GB 2.5inch SATA-3 (6Gb/s)
  Computer parts

  I RI - SSD 90GB 2.5inch SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - SSD 90GB 2.5inch SATA-3 (6Gb/s) Size: 2.5\" Metalic SSD Capacity: 90GB Read/Write

  Prishtinë Sot, 10:15
  26.00 €
 • 5 foto
  I RI - SSD 120GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)
  Computer parts

  I RI - SSD 120GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - SSD 120GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s) Size: 2.5\" SSD Capacity: 120GB Read/Write Spee

  Prishtinë Sot, 10:15
  30.00 €
 • 0 foto
  I RI - SSD 180GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)
  Computer parts

  I RI - SSD 180GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - 180GB SSD HDD 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s) SSD Capacity: 180GB Read/Write Speed:500/40

  Prishtinë Sot, 10:14
  37.00 €
 • 3 foto
  I RI - SSD 240GB Alumin - Metalic SATA-3 (6Gb/s)
  Computer parts

  I RI - SSD 240GB Alumin - Metalic SATA-3 (6Gb/s)

  I RI Pa perdore - SSD 240GB 2.5 inch SATA-3 (6Gb/s) Size: 2.5\" Alumin - Metalic SSD Capacity: 240G

  Prishtinë Sot, 10:14
  49.00 €
 • 3 foto
  Shes Mouse Apple Original Me Wirless
  Computer parts

  Shes Mouse Apple Original Me Wirless

  shitet mouse apple me wirless original ne gjendje puna per me shum kontaktoni.

  Lipjan Sot, 10:13
  30.00 €
 • 3 foto
  WiFi PCI kartelë e rrjetit \"TENDA\"
  Computer parts

  WiFi PCI kartelë e rrjetit \"TENDA\"

  Shes WiFi PCI kartelë e rrjetit \"TENDA\". Është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:01
  10.00 €
 • 3 foto
  DVI kartelë
  Computer parts

  DVI kartelë

  Shes DVI PCI kartelë për kompjuter Desktop. Është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:01
  10.00 €
 • 3 foto
  DVI kartelë për Kompjuter
  Computer parts

  DVI kartelë për Kompjuter

  Shes DVI PCI kartelë për kompjuter Desktop. Është në gjendje krejt të mirë

  Prishtinë Sot, 10:01
  10.00 €
 • 1 foto
  Ram Memory
  Computer parts

  Ram Memory

  Shes Ram Memory 2 x 2 GB. Çmini 10 € të dyjat

  Prishtinë Sot, 10:01
  10.00 €
 • 4 foto
  Çantë e kuqe Për LapTop - Origjinale
  Computer parts

  Çantë e kuqe Për LapTop - Origjinale

  Shes çantën, e kuqe origjinale për LapTop 11.6\".

  Prishtinë Sot, 10:01
  25.00 €
 • 2 foto
  Çantë HP Për LapTop - Origjinale
  Computer parts

  Çantë HP Për LapTop - Origjinale

  Shes çantën HP origjinale për LapTop 15.6\".

  Prishtinë Sot, 10:01
  15.00 €
 • 2 foto
  Çantë Për LapTop Origjinale
  Computer parts

  Çantë Për LapTop Origjinale

  Shes çantën origjinale për LapTop 15.6\". Është lëkurë origjinale e firmës \"Targus\"

  Prishtinë Sot, 10:01
  20.00 €
 • 2 foto
  Ram Memory 2 GB DDR3
  Computer parts

  Ram Memory 2 GB DDR3

  Shes Ram Memory 2 GB DDR3. Çmimi 10 €.

  Prishtinë Sot, 10:01
  10.00 €
 • 2 foto
  Hard Disk
  Computer parts

  Hard Disk

  Shes Hard Disk WD (Western Digital) 160 GB 3.5\" SATA (Për DeskTop). Hard Disku është në gjendje kre

  Prishtinë Sot, 10:00
  20.00 €
 • 4 foto
  DVD Për Kompjuter
  Computer parts

  DVD Për Kompjuter

  Shes DVD Për Kompjuter Desktop. DVD është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 2 foto
  DVD-RW Për LapTop
  Computer parts

  DVD-RW Për LapTop

  Shes DVD RW Player për LapTop.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 1 foto
  Cooler Për Laptop
  Computer parts

  Cooler Për Laptop

  Shes Cooler Për LapTop Dell

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 2 foto
  HDMI Kabllo
  Computer parts

  HDMI Kabllo

  Shes Kabllon HDMI 5 m e kualitetit të lartë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 2 foto
  Hard Disk IDE - ATA
  Computer parts

  Hard Disk IDE - ATA

  Shes Hard Disk 2.5\" (për LapTop) IDE ATA, Fujitsu 80 GB. Hard Disku është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 2 foto
  Hard Disk - IDE ATA
  Computer parts

  Hard Disk - IDE ATA

  Shes Hard Disk 2.5\" (për LapTop) IDE ATA, HITACHI 60 GB. Hard Disku është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 4 foto
  Hard Disk External 80 GB
  Computer parts

  Hard Disk External 80 GB

  Shes Hard Disk External 2.5\", 80 GB. Hard Disku është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 4 foto
  Hard Disk External 60 GB
  Computer parts

  Hard Disk External 60 GB

  Shes Hard Disk External 2.5\", 60 GB. Hard Disku është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 4 foto
  Hard Disk External
  Computer parts

  Hard Disk External

  Shes Hard Disk External 2.5\", 80 GB. Hard Disku është në gjendje krejt të mirë.

  Prishtinë Sot, 10:00
  10.00 €
 • 1 foto
  Keyboard Për Desktop
  Computer parts

  Keyboard Për Desktop

  Shes Keyboard dhe Mouse. Janë të reja. Çmimi 10 € të dyjat

  Prishtinë Sot, 09:59
  10.00 €
 • 1 foto
  Shes Kartel Grafike Asus Radeon rx570 4GB
  Computer parts

  Shes Kartel Grafike Asus Radeon rx570 4GB

  Shes Kartel Grafike Asus Radeon rx570 4GB

  Prishtinë Sot, 09:34
  80.00 €
 • 1 foto
  I5 8th gen
  Computer parts

  I5 8th gen

  Shitet procesori i5 8400 qe 2 muje osht blere

  Prishtinë Sot, 04:08
  150.00 €
 • 6 foto
  shiten pjeset per pc
  Computer parts

  shiten pjeset per pc

  shiten 3 hardiska i pari i ka 80gb edhe ram memory 1 edhe windows xp qmimi 10$ i dyty e ka 40gb edhe

  Gllogoc Sot, 01:18
  30.00 €
 • 2 foto
  DELL T7500
  Computer parts

  DELL T7500

  Shitet pllaka me procesor

  Prishtinë Sot, 01:08
  With agreement
 • 5 foto
  Motherboard, procesor, 4GB RAM DDR3
  Computer parts

  Motherboard, procesor, 4GB RAM DDR3

  Shes pllaken (motherboard) me procesor te integruar dhe ram memory 4GB DDR3 ne gjendje perfekte, pun

  Prishtinë Sot, 00:57
  30.00 €
 • 5 foto
  Power supply 400W per shtepize
  Computer parts

  Power supply 400W per shtepize

  Shes powerin RaptoxX 400Wat ne gjendje te rregullt per me shume info kontakt tel ose viber: Poweri

  Prishtinë Sot, 00:57
  20.00 €
 • 2 foto
  Hdd per llaptop dhe pc 11 cope komplet
  Computer parts

  Hdd per llaptop dhe pc 11 cope komplet

  Shes harddiskat per llaptop dhe shtepize 2 cope 160gb per llaptop dhe shtepize, 20 Euro 2 cope 2 co

  Prishtinë Sot, 00:57
  140.00 €
 • 2 foto
  Kingston HyperX Predator RGB 32GB 3200mhz CL16
  Computer parts

  Kingston HyperX Predator RGB 32GB 3200mhz CL16

  Kingston HyperX Predator RGB 32GB(2x16) DDR4 3200mhz CL16 RAM modul shume i mire dhe i bukur me RGB

  Prishtinë Sot, 00:19
  150.00 €
 • 5 foto
  ASUS Strix GEFORCE GTX 970
  Computer parts

  ASUS Strix GEFORCE GTX 970

  Shes Kartelen Grafike me te gjitha Askesoret e veta origjinale per arsye Qe e kam Blere ASUS Strix G

  Prishtinë Dje, 23:51
  270.00 €
 • 0 foto
  Hard disk HDD PER LLAPTOP
  Computer parts

  Hard disk HDD PER LLAPTOP

  HDD HARDDISK PER LAPTOP HDD Sata - Western Digital -160 GB- 25 euro HDD Sata - Hitachi - 160 GB -

  Prishtinë Dje, 22:58
  15.00 €
 • 3 foto
  Shes Pjese per PC Kompjuter
  Computer parts

  Shes Pjese per PC Kompjuter

  Shes keto pjese per PC Computer Desktop DVI-I to VGA konverter per display monitor cmimi - 10 euro

  Prishtinë Dje, 22:55
  6.00 €
 • 0 foto
  Bateria per Llaptop origjinal
  Computer parts

  Bateria per Llaptop origjinal

  Bateri per Laptop notebook origjinal Battery Batery : HP Series HSTNN-IB51 10.8V / 47Wh AS07A75 Li

  Prishtinë Dje, 22:54
  20.00 €
 • 1 foto
  Toner HP 51645A - 2 COPE
  Computer parts

  Toner HP 51645A - 2 COPE

  Shes tonera HP 51645 A per printer - 2 cop te ri ne paket, ngjyre e zez black Cmimi 10 euro Per ko

  Prishtinë Dje, 22:51
  10.00 €