Sherbime
Durrës

Sherbime në shitje në Durrës

 • 2 foto
  Transport mallrash Durres
  services

  Transport mallrash Durres

  Bejm Transport mallrash be te gjith Shqiperine. Kontakt 0698810249

  Durrës Sot, 07:42
  With agreement
 • 3 foto
  Transport per automjete Gjermani-Shqiperi
  services

  Transport per automjete Gjermani-Shqiperi

  Bejme transport per automjete nga Gjermania (Nordwalde) per ne portin e Durresit. Adresa e parkingut

  Durrës Dje, 20:20
  550.00 €
 • 2 foto
  Transport Mallrash
  services

  Transport Mallrash

  Bejme Transport Mallrash ne te gjithe Shqiperine

  Durrës Dje, 08:12
  With agreement
 • 0 foto
  I sherbejm femrave
  services

  I sherbejm femrave

  Per cdo femer qe ka nevoj per sherbim jam 27 v Kontakt email djali2800@gmail.com Durres

  Durrës Dje, 01:58
  With agreement
 • 2 foto
  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen
  services

  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e

  Durrës 28 October 23:18
  With agreement
 • 1 foto
  shes & blej BTC, ETHEREUM, XRP
  services

  shes & blej BTC, ETHEREUM, XRP

  shesim & blejmë ETHEREUM, BITCOIN, DASH etj me qmimet aktuale. Pagesa cash menjëhere në zyret to

  Durrës 28 October 11:11
  With agreement
 • 0 foto
   Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!
  services

  Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj! Ju ofrojme sherbime te ndryshme juridike! 1-Keni probleme me hy

  Durrës 27 October 17:01
  With agreement
 • 0 foto
  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)
  services

  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj, Durres! Tashme prane Studios tone Ligjore nje risi e re ne fushen

  Durrës 27 October 17:00
  With agreement
 • 0 foto
  Taxi
  services

  Taxi

  Adi taxi durres

  Durrës 27 October 15:50
  With agreement
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA
  services

  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA

  Realizojm , hidroizolime te mbrendeshme dhe te jashteme, JASHTEME- SOLETA -TERASA-BALKONE -TH

  Durrës 27 October 09:09
  With agreement
 • 2 foto
  transport ne gjith shqiperine me cmime te lira
  services

  transport ne gjith shqiperine me cmime te lira

  ofrojme transport ne gjith shqiperin me fugon me cmimet me te mira ne treg.dhe sherbim 24 or

  Durrës 25 October 19:10
  1.00 Lek
 • 4 foto
  Transport Makinash
  services

  Transport Makinash

  TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm d

  Durrës 23 October 21:13
  1.00 €
 • 8 foto
  Kondicioner per ambiente 100m2
  services

  Kondicioner per ambiente 100m2

  Kondicioner per ambiente biznesi 100m2 ne super gjendje shum pak or pune vetem shitet 1200 euro

  Durrës 22 October 19:08
  1,200.00 €
 • 5 foto
  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi
  services

  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi

  TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne vetem me porosi mund te shkojme ne gjermani e jo për një Makin ne di

  Durrës 17 October 22:43
  With agreement
 • 3 foto
  Transport makinash Zvicer Shqiperi
  services

  Transport makinash Zvicer Shqiperi

  Kryejme transport te makinave cdo jave nga Zvicra ne Shqiperi. Mund te beni porosi makinen tuaj. Be

  Durrës 12 October 13:23
  With agreement
 • 1 foto
  Financimi ndërmjet individëve +33774761367
  services

  Financimi ndërmjet individëve +33774761367

  Societe Generale ju jep hua të shpejta brenda 24 orëve nga 10,000 € dhe 1,000,000 € në internet për

  Durrës 8 October 05:03
  10,000.00 €
 • 1 foto
  Konsulence Financiare dhe Kontabiliteti
  services

  Konsulence Financiare dhe Kontabiliteti

  Ju ofrojme keto sherbime financiare: Mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave te kontabili

  Durrës 7 October 09:40
  10,000.00 Lek
 • 2 foto
  Taxi Durres
  services

  Taxi Durres

  Sherbim taxi ne cdo vend : Durres -Rinas Durres -Fire Durres-Vlore Durres -gjirokaster Durres -sa

  Durrës 3 October 20:22
  With agreement
 • 0 foto
  Kërkojmë kujdestare per moshuarit urgjentisht
  services

  Kërkojmë kujdestare per moshuarit urgjentisht

  Kerkojm një person të interesuar të punojë këtu në Durrës me nje moshuar. Ai duhet të qëndrojë në sh

  Durrës 3 October 19:22
  30,000.00 Lek
 • 5 foto
  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270
  services

  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

  Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktu

  Durrës 8 September 09:12
  1.00 €
 • 4 foto
  FOTOKOPJE CANON
  services

  FOTOKOPJE CANON

  Shitet makineri fotokopje Canon iR2016i Sherben si fotokopje &amp; printer Makineria eshte bashke me

  Durrës 28 August 13:42
  200,000.00 Lek
 • 0 foto
  Instalime elektrike
  services

  Instalime elektrike

  Ofroj sherbim ne : Instalime elektrike, Riparim dhe mirmbajtje te instalime elektrike, Ndertim kabin

  Durrës 14 August 13:18
  With agreement
 • 2 foto
  Durres bej montime antenash.Tring.Digitalb
  services

  Durres bej montime antenash.Tring.Digitalb

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKA

  Durrës 13 August 21:27
  With agreement
 • 0 foto
  Dezinfektim kunder viruseve
  services

  Dezinfektim kunder viruseve

  Jemi te licensuar per ofrimin e sherbimeve dezinfektuese kunder viruseve ne ambiente te ndryshme ,p

  Durrës 12 August 12:09
  With agreement
 • 1 foto
  Tabela per reklama
  services

  Tabela per reklama

  Shiten tabela per reklama per tu vendosur ne ane te rruges,per tu fiksuar me baze ne toke... ne gjen

  Durrës 11 August 15:50
  60.00 €
 • 0 foto
  Parket
  services

  Parket

  Shtrojme parkete te te gjtha llojeve me cilesi dhe garanci Te interesuarit te na kontaktojne 0684098

  Durrës 10 August 13:38
  With agreement
 • 12 foto
  STUDIO TATUAZHI & PIERCING
  services

  STUDIO TATUAZHI & PIERCING

  BEJME KURSE TATUAZHi &amp; PIERCING 2-3 MUJORE, ME KUSHTE BASHKOHORE, TEL 0692243498 na vizit

  Durrës 1 August 12:38
  With agreement
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270
  services

  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

  TRANSPORT MAKINASH &amp; Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brend

  Durrës 19 July 23:15
  With agreement
 • 0 foto
  Sherbime kontabile dhe financiare
  services

  Sherbime kontabile dhe financiare

  Ju ofrojme keto sherbime financiare: Mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave te kontabili

  Durrës 17 July 17:15
  5,000.00 Lek
 • 0 foto
  Poliklinika Dentital kerkon recepsioniste !!!
  services

  Poliklinika Dentital kerkon recepsioniste !!!

  Poliklinika Dentital ne Durres kerkon recepsioniste , kusht kryesor eshte njohja e mire e gjuhes ita

  Durrës 17 July 14:27
  With agreement
 • 12 foto
  Punime hekuri dhe alumini
  services

  Punime hekuri dhe alumini

  Ofrojme punime hekuri dhe alumini me cmimet me te mira ne treg! Per me shume na kontaktoni ne tel: 0

  Durrës 9 July 15:18
  With agreement
 • 4 foto
  Shimano
  services

  Shimano

  Shimano 105 per Bicikleta kursi 50 mij lek komplet set

  Durrës 16 June 21:14
  500.00 Lek
 • 0 foto
  JEPET ME QERA KAPANON
  services

  JEPET ME QERA KAPANON

  Jepet me qera kapanon ne qender te qytetit 1000m2 Kapanoni eshte i disponushem per cdo lloj biznesi,

  Durrës 12 June 14:28
  1,200.00 €
 • 1 foto
  Shesim Lista per Call Center
  services

  Shesim Lista per Call Center

  Shiten lista per fushata telefonie guasti dhe richiesta

  Durrës 11 June 18:14
  With agreement
 • 2 foto
  Autobuz transport me dy pune te garantuara.
  services

  Autobuz transport me dy pune te garantuara.

  Shitet autobuzi bashke me dy kontrata pune pa afat me te ardhuara shum te mira ,mjeti esht ne gjend

  Durrës 10 June 19:10
  11,000.00 €
 • 2 foto
  Mbulesa karrigesh
  services

  Mbulesa karrigesh

  MBULESA KARRIGESH PER DASMA. SASI E KONSIDERUESHME POTHUAJSE TE REJA NE GJENDJE PERFEKTE cmimi300 le

  Durrës 9 June 10:16
  300.00 Lek
 • 1 foto
  btc bitcoin bit coin durres
  services

  btc bitcoin bit coin durres

  blej bit coin me -6% nga 2k deri 20k ofroj dhe nderrim makine me bitcoin pa komision

  Durrës 1 June 13:41
  1.00 €
 • 4 foto
  taxi durres
  services

  taxi durres

  Sherbim 24 ore

  Durrës 28 May 20:22
  10.00 Lek
 • 1 foto
  Produkte kozmetike natyrale
  services

  Produkte kozmetike natyrale

  Ofrojmë produkte kozmetike natyrale cilësore dhe me çmime ekonomike, për të parë produktet klikoni n

  Durrës 17 May 00:29
  With agreement
 • 2 foto
  Durres - Fshirje ESPULSI (Dekretit Dëbimit) nga sistemi Shengen
  services

  Durres - Fshirje ESPULSI (Dekretit Dëbimit) nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e nj

  Durrës 14 May 00:19
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda , Tenda Pergola, Mushama Kamioni,Printime
  services

  Tenda , Tenda Pergola, Mushama Kamioni,Printime

  Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com Prodhojme Tenda Pergola Tenda kamioni, Tenda die

  Durrës 13 April 10:55
  With agreement
 • 0 foto
  OFROJME SHERBIME KONTABILITETI/SHERBIME FINANCIARE
  services

  OFROJME SHERBIME KONTABILITETI/SHERBIME FINANCIARE

  OFROJME : 1-) Mbajtje Kontabiliteti. 2-) Sherbime Financiare. 3-) Konsulence Financiare. Per me

  Durrës 9 April 17:08
  With agreement
 • 0 foto
  Puna nga shtepia online
  services

  Puna nga shtepia online

  Puno nga shtepia online, nepermjet pc ose celularit per vetem 15 min ne dite dhe fillo te fitosh par

  Durrës 26 March 10:05
  With agreement
 • 3 foto
  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit
  services

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Durrës 5 March 16:00
  With agreement
 • 0 foto
  surgirange surgical instruments and equipment supp
  services

  surgirange surgical instruments and equipment supp

  Since October 2005, we are as a manufacturer and exporters of high and standard quality General Surg

  Durrës 5 March 08:08
  With agreement
 • 0 foto
  NUMER BIZNESI 0697700000
  services

  NUMER BIZNESI 0697700000

  NUMER BIZNESI VODAFONE 0697700000

  Durrës 4 March 01:44
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Taxi Durres
  services

  Taxi Durres

  Taxi durres sherbim ne te gjith shqiperin

  Durrës 20 February 21:49
  With agreement
 • 6 foto
  Makineri blloqeshe
  services

  Makineri blloqeshe

  shesim edhe prodhojm makineri per blloqe.....me bllok (15×20×40) (20×20×40). adresa durres (shkozet)

  Durrës 7 February 21:12
  2,000.00 Lek
 • 4 foto
  Tenda Mabe Plastik. Prodhojm Tenda Pergola, Tenda kamioni, Tenda dielli, Tenda per kalceto e etj.
  services

  Tenda Mabe Plastik. Prodhojm Tenda Pergola, Tenda kamioni, Tenda dielli, Tenda per kalceto e etj.

  Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com Prodhojme Tenda, pergola Tenda kamioni, Tenda

  Durrës 9 January 12:42
  With agreement
 • 1 foto
  gati për të gjithë njerëzit në situata të vështira
  services

  gati për të gjithë njerëzit në situata të vështira

  Pavarësisht se sa keni nevojë për të filluar biznesin tuaj, unë mund të ndihmoj. Ju lutem më tregoni

  Durrës 9 January 09:19
  With agreement