Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)

Price: 1.00 €
Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 92 m² (Vlore)

details

posted
27 October 14:04
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Vlora region > Vlore
Kuadratura
92 m²
Numri i dhomave
1

Description

Super Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Rezidencial Marina Bay,ne Vlore.

Disponon siperfaqe totale 92 m2.

Organizohet :Ambjent gatimi+ ndenjie,1 dhome gjumi,1 tualet ,ballkon dhe verande .

Apartamenti ndodhet pallat i ri me ashensor, i pajisur me parking te perfshire ne cmim.

Ambienti ne rezidence ofron te gjitha kushtet optimale dhe argetuese per te krijuar komoditete te jeteses tuaj si: pishine, palester, fushe basketbolli, volejbolli.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te pelqyera te ketij qyteti, vetem per ajrin e paster dhe qetesin qe te ofron ne bregdet, rreth tij ndodhen komplekset, restorantet, plazhet me ne ze te qytetit te Vlores.

Cmim:Sipas kerkeses.

Tarife agjensie 1% per bleresin.