Shitet Seat Ibiza 1.4 TDI Viti 2008 RKS 5 Muaj

Price: With agreement
Shitet Seat Ibiza 1.4 TDI Viti 2008 RKS 5 Muaj

details

posted
29 March 20:08
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Gjilan region > year
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
Seat
pattern
Ibiza
Year of production
year
Fuel
Diesel
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Shitet Seat Ibiza 1.4 Tdi viti 2008 I regjistruar perafersisht 5 Muaj gjendja shum ne rregull servisin komplet klimen funksionale fellne me goma treja te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Similar ads