Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI-I KUQE 85 KW MODEL EDITON VITI 2001
  Car

  GOLF 4 1.9 TDI-I KUQE 85 KW MODEL EDITON VITI 2001

  GOLF 4 1.9 TDI-I KUQE 85 KW VITI 2001 MODEL EDITION RKS 2 MUAJ VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE KA 2

  Viti Sot, 09:45
  With agreement
 • 12 foto
  GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI VITI 2005 RKS 5 MUAJ
  Car

  GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI VITI 2005 RKS 5 MUAJ

  GOLF 5 1.9 TDI 77KW 6 SHPEJTSI VITI 2005 RKS 5 MUAJ NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON:KLIMATRONIK,ABES,ESP

  Viti Sot, 09:43
  With agreement
 • 0 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7
  Car

  Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN OSE RKS 24/7

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Viti Sot, 09:39
  5,500.00 €
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Car

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Viti Sot, 09:09
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet VW Golf V 1.9 TDI Viti 2004 RKS 5 Muaj
  Car

  Shitet VW Golf V 1.9 TDI Viti 2004 RKS 5 Muaj

  Shitet VW Golf V 1.9 TDI Viti 2004 RKS 5 Muaj klimen funksionale fellne shum tmira me te gjitha serv

  Viti Sot, 08:59
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN
  Car

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2015 me DOGAN

  Shitet Golf 7 1.6 TDI (DI- tkuqe) 110 PS Automatik DSG i vitit 2015 me Dogan te paguar me full pais

  Viti Sot, 08:33
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes E Clase 250 CDI 4 MATIC Viti 2014 MeDogan
  Car

  Mercedes E Clase 250 CDI 4 MATIC Viti 2014 MeDogan

  Shitet Mercedes E Clase 250 CDI 4 Matic Avangarde viti prodhimit 2014 i ardhun nga zvicrra me dogane

  Viti Sot, 08:32
  With agreement
 • 6 foto
  SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK ME 7 ULSE
  Car

  SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK ME 7 ULSE

  SHES OSE NDËRROJ OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 2006 AUTOMATIK RKS 2 MUJ NE GJENDJE PERFEKTE, E PASTERT MREN

  Viti Sot, 08:32
  5,200.00 €
 • 8 foto
  SHITET VW TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN
  Car

  SHITET VW TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN

  SHES VW TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR I POSA ARDHUR NGA JASHT, NË GJENDJE PERFEKTE I PASTE

  Viti Sot, 08:32
  With agreement
 • 9 foto
  Renault megane 1.5 dci 2003
  Car

  Renault megane 1.5 dci 2003

  Shes renault megane 1.5 dci regjistrim i skaduar viti 2003 vetura posedon klim airbag xhamat me rrym

  Viti Sot, 08:32
  1,600.00 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 DZG Me Dogane
  Car

  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 DZG Me Dogane

  Shitet VW Golf V 2.0 TDI viti 2009 Automatik DZG me dogane homologim i ardhun nga zvicrra 043 702 70

  Viti Sot, 08:32
  With agreement
 • 11 foto
  SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 ME DOGAN
  Car

  SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 ME DOGAN

  SHES OSE NDËRROJ OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 NE GJENDJE PERFEKTE E POSA ARDHUR NGA JASHT E PASTERT M

  Viti Sot, 08:32
  5,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel
  Car

  Shitet Range Rover 2.7 HSE Sport Diesel

  Shitet Range Rover 2.7 Diesel HSE sport paket i vitit 2005 vetura eshte komplet e servisuar ngjendje

  Viti Sot, 08:31
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 1 vit regjistrim RKS
  Car

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 1 vit regjistrim RKS

  Shitet Golf 6. 2.0 TDI i vitit 2009 manual 1 vit Regjistrim RKS ne gjendje shume te mir teknike dhe

  Viti Sot, 08:25
  With agreement
 • 0 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 DZG Me Dogane Homologi
  Car

  VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 DZG Me Dogane Homologi

  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI viti 2010 Automatik DZG 4X4 i ardhun nga zvicrra me Dogan Homologim te gjit

  Viti Sot, 08:25
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS
  Car

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te g

  Viti Sot, 08:24
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C Klase 220 CDI viti 2013 Me Dogan
  Car

  Shitet Mercedes C Klase 220 CDI viti 2013 Me Dogan

  Shitet Mercedes C Klase 220 CDI viti 2013 Automatik i ardhun nga zvicrra me Dogane Homologim me te g

  Viti Sot, 08:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2016 me dogan
  Car

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG 2016 me dogan

  Shitet Golf 7 1.6 TDI Automatik DSG i vitit 2016 me dogan te paguar me full paisje dhe gjendje perf

  Viti Sot, 08:23
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 RKS Klimatronik
  Car

  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 RKS Klimatronik

  Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI i vitit 2002 RKS i skaduar vetura posedon klimatronik cd-display tempomat

  Viti Sot, 08:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant
  Car

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik 2004 Modifikant

  Shitet BMW X5 3.0 Diesel Automatik i vitit 2004 Modifikant RKS i skaduar me 4 fellne dhe goma dimri

  Viti Sot, 08:22
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Car

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Sot, 08:22
  With agreement
 • 0 foto
  VW Touran 1.9 TDI Viti 2010 DZG Me Dogane Homologi
  Car

  VW Touran 1.9 TDI Viti 2010 DZG Me Dogane Homologi

  Shitet VW Touran 1.9 TDI viti 2010 Automatik DZG i ardhun nga zvicrra me dogane homologim me te gjit

  Viti Sot, 08:21
  With agreement
 • 0 foto
  BMW X5 3.0 Dizel Viti 2005 Automatik Modifikant
  Car

  BMW X5 3.0 Dizel Viti 2005 Automatik Modifikant

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel viti 2005 Automatik Modifikant i regjistruar ne RKS deri me 20/10/2020 ne gj

  Viti Sot, 08:20
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera
  Car

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy

  Viti Sot, 08:20
  With agreement
 • 0 foto
  Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 DZG 7 Ulse MeDogan
  Car

  Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 DZG 7 Ulse MeDogan

  Shitet Seat Alhambra 2.0 TDI viti 2014 me 7 Ulse i ardhun nga zvicrra me Dogane Homologim te paguar

  Viti Sot, 08:20
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan
  Car

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe sh

  Viti Sot, 08:20
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Audi A4 2.0 TDI Viti 2006 Automatik RKS
  Car

  Shitet Audi A4 2.0 TDI Viti 2006 Automatik RKS

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti prodhimit 2006 Automatik tiptronik i regjistruar deri me 30/05/2020 me l

  Viti Sot, 08:19
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim
  Car

  Shitet BMW 116 Dizel 2011 me Dogan e Homologim

  Shitet BMW 116 2.0 Diesel e vitit 2011 me Dogan e Homologim e importuar nga Zvicrra 044 343 451 dh

  Viti Sot, 08:19
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 me Dogan e Homologim
  Car

  Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 me Dogan e Homologim

  Shitet Golf 6 2.0 TDI i vitit 2009 me Dogan e homologim te paguar i importuar nga zvicrra me full p

  Viti Sot, 08:18
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Citroen 1.0 Benzin viti 2011 Me Klime Dogan
  Car

  Shitet Citroen 1.0 Benzin viti 2011 Me Klime Dogan

  Shitet Citroen 1.0 Benzin viti 2011 Me dogane Homologim i ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir

  Viti Sot, 08:16
  With agreement
 • 0 foto
  Mercedes GLK 250 CDI 4 MATIC Viti 2010 Automatik
  Car

  Mercedes GLK 250 CDI 4 MATIC Viti 2010 Automatik

  Shitet Mercedes GLK 250 CDI 4 Matic viti prodhimit 2010 Automatik tiptronik me dogan homologim me te

  Viti Sot, 08:13
  With agreement
 • 0 foto
  audi
  Car

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti Sot, 02:51
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet Golf 7 pa dogan URGJENT
  Car

  Shitet Golf 7 pa dogan URGJENT

  Shitet vetura me gjitha opsionet , pres blers serioz URGJENT

  Viti Dje, 22:32
  6,700.00 €
 • 3 foto
  Shitet Urgjent
  Car

  Shitet Urgjent

  Shitet vetura e sapo ardhur nga Gjermania , me gjitha opsionet dhe shum e ruajtur

  Viti Dje, 22:01
  6,700.00 €
 • 11 foto
  SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI --77 KW-- VITI 2007 RKS
  Car

  SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI --77 KW-- VITI 2007 RKS

  Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera nje pronar prej qe eshte ardhe nga z

  Viti Dje, 21:52
  1.00 €
 • 11 foto
  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK ME DOGAN
  Car

  OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK ME DOGAN

  SHES OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010 NE MUAJIN E 12 NE GJENDJE PERFEKTE E POSA ARDHUR NGA JASHT POSEDON

  Viti Dje, 20:43
  7,400.00 €
 • 10 foto
  SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK 7 ULSE
  Car

  SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK 7 ULSE

  SHES OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 2006 AUTOMATIK RKS 2 MUJ NE GJENDJE PERFEKTE , E PASTERT MRENA DHE JASH

  Viti Dje, 20:43
  5,200.00 €
 • 8 foto
  SHITET VW TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN
  Car

  SHITET VW TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN

  SHES TOURAN 2.0 TDI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR I POSA ARDHUR NGA JASHT NË GJENDJE PERFEKTE I PASTERT

  Viti Dje, 20:42
  With agreement
 • 11 foto
  Peugeot 407 -07
  Car

  Peugeot 407 -07

  Peugeot 407 sw 2.0 hdi 100kv/136ps dizel në rks posedon :klimatronik ,abs,tiptronik automatik,tempo

  Viti Dje, 20:19
  3,650.00 €
 • 11 foto
  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010
  Car

  BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

  BMW 520d M-paket optik facelift Vetura ka ulset lekur dhe me nxemje komandat ne timon navigacion t

  Viti Dje, 19:01
  9,690.00 €
 • 7 foto
  Bmw X3 3.0d mPacket
  Car

  Bmw X3 3.0d mPacket

  Shitet BMW X3 3.0d M\'packet mrenda jasht Viti 2012 I garantuar per aksidente asnjeher Km te gar

  Viti Dje, 18:27
  With agreement
 • 7 foto
  SHES GOLF 4 1.9 DIZEL VITI 2000 RKS
  Car

  SHES GOLF 4 1.9 DIZEL VITI 2000 RKS

  Shes golf 4 1.9 dizel viti 2000 rks i skaduar posedon klim atronik fonksional gjamat me rrym i paqt

  Viti Dje, 17:05
  3,600.00 €
 • 11 foto
  shes ford fiesta 1.6 dtci me dogan 2011
  Car

  shes ford fiesta 1.6 dtci me dogan 2011

  shes ford fiesta 1.6 dtci ne fund te 2011 posedon dogan e homologim te paguar me liber te servisit

  Viti Dje, 16:32
  With agreement
 • 9 foto
  shes passat 3c 2.0 tdi me rks 2009
  Car

  shes passat 3c 2.0 tdi me rks 2009

  shes passat 3c 2.0 tdi ne fund te 2008 posedon klim liber te servisit km te garantura i shtrengum

  Viti Dje, 16:32
  With agreement
 • 0 foto
  shes golf 6 1.6 tdi me dogan 2012
  Car

  shes golf 6 1.6 tdi me dogan 2012

  shes golf 6 1.6 tdi ne fund te 2012 posedon dogan te paguar full opsione per mashum 044194345 04421

  Viti Dje, 16:32
  With agreement
 • 0 foto
  shes opell Antara 2.0 cdti Automatik me dogan 2009
  Car

  shes opell Antara 2.0 cdti Automatik me dogan 2009

  shes opel Antara 2.0 cdti ne fund te 2009 posedon dogan homologim te paguar Automatik 4x4 per mashu

  Viti Dje, 16:31
  With agreement
 • 11 foto
  shes mercedes E200 2.2 cdi me dogan 2015
  Car

  shes mercedes E200 2.2 cdi me dogan 2015

  shes mercedes E 200 2.2 cdi ne fund te 2014 posedon Dogan homologim te paguar full opsione per mash

  Viti Dje, 16:31
  With agreement
 • 0 foto
  shes tauran 2.0 tdi 7 ulse Automatik rks 2007
  Car

  shes tauran 2.0 tdi 7 ulse Automatik rks 2007

  shes tauran 2.0 tdi ne fund te 2007 posedon AUTOMATIK tiptronik 7 ulse per mashum 049777116 04421073

  Viti Dje, 16:31
  With agreement
 • 11 foto
  shes Audi A4 2.0 tdi Automatik me dogan 2012
  Car

  shes Audi A4 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

  shes audi A4 2.0 tdi ne fund te 2012 posedon dogan te paguar Automatik full opsione feclift i ruj

  Viti Dje, 16:30
  With agreement
 • 0 foto
  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2012
  Car

  shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2012

  shes opel corsa 1.3 cdti ne fund te 2012 posedon dogan e ho,ologim te paguar klim navi feclift i s

  Viti Dje, 16:30
  With agreement