Shitet:Touran 2.0 TDI PANORAMIK ?️Viti:2012

Price: With agreement
Shitet:Touran 2.0 TDI PANORAMIK  ?️Viti:2012

details

posted
17 March 16:58
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
automatic
Mileage
200 000 - 249 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
VW Volkswagen
pattern
Touran

Description

Shitet:Touran 2.0 TDI PANORAMIK 0684590950
🏷️Viti:2012 Shitet:Touran 2.0 TDI PANORAMIK
🏷️Viti:2012
🏷️Motorri:2.0
🏷️Kambio:Automat DSG
🏷️Nafte ECO✳️
🏷️FULL Panoram🔝
🏷️Sendile me ngrohje
🏷️Klima 🟦🟥auto (bizonale)
🏷️Auto pilot
🏷️Vete parkim 🚗
🏷️Komando me butona ne timon
🏷️Komando ne timon me ze 🎶
🏷️Sensor parkimi para-mbrapa
🏷️Kamer parkimi mbrapa
🏷️Navigator 3D-2D
🏷️Bloetooth ( Phone .AUX.CD 📞
🏷️Fenera Full bixeno led
🏷️Fener Inteligjente
🏷️Fshirese xhamash me sensor
✅MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMNIA KA 1 JAVE QE KA ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA SHUME EKONIMIKE
TOURANI ESHT✅ FULL OPSION PANAROMIKE VETEM PARKIM ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHEREIKE KILOMETRAT E VETA ORIGJINALE ME GARANCI


Similar ads