NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

Price: 7,300.00 €
NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

details

posted
22 February 16:16
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Tirana region > Tirana
The march
handbook
Mileage
190 000 - 199 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
Nissan
pattern
NV200

Description

NISSAN NV 200 VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 1.5 NAFT SUPER EKONOMIKE
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL
ME CAMERA PARKIMI, GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE


Similar ads