LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

Price: With agreement
LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

details

posted
11 January 18:42
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Ferizaj region > additions
Kuadratura
678 m²
Numri i dhomave
2

Description

Shitet: Banesa
Kuadraturë: 67.8 m2
Kati:I
Adresa:Shtime
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,1dhome fjetje,wc+b dhe teras.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Similar ads