❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Price: 8,700.00 €
❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

details

posted
31 January 20:52
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
VW Volkswagen
pattern
golf
Year of production
2020
Fuel
Diesel
Mileage
10 000 - 14 999

Description

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS
AUTO VETURA KOSOVE BLEJM TE GJITHA VETURAT QE JU NUK I PERDORNI APO KENI PER TI SHITUR MJAFTON TE NA KONTAKTONI NE VIBER OSE WHATS App 049300273 +38349300273 I BLEJM VETURAT PA DOGAN ME DOGAN ATO ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW OPEL BMW AUDI MERCEDES BMW ETJ GJINDEMI NE TER KOSOVEN QDO DIT JU MIRPRESIM OFERTEN


Similar ads