Skoda Fabia 1.6 TDI Diesel

Price: 7,000.00 €

details

posted
28 February 04:48
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
The march
handbook
Mileage
250 000 - 299 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
Škoda
pattern
Fabia

Description

Shkoda Fabia TDI 1.6 Diesel Viti 2012 E regjistruar ne RKS në muajin 11 AC Klim ,Abs,Esp, Airbag, Bordkompjuter ,Centrall, xhamat me rrym, dy qelsa. E servisuar gjdo her me kohe. Ne gjendje perfekte teknike mekanike dhe optike Shpenzime shume te vogla Perkthimi i mundeshem menjeher.


Similar ads