Shitet Skoda Octavia

Price: 14,000.00 €
Shitet Skoda Octavia

details

posted
8 February 21:27
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
The march
handbook
Mileage
70 000 - 74 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
Škoda
pattern
Octavia

Description

Shitet Skoda Octavia Karavan 1.6 TDI, Viti 2015, te kaluara me liber te servisit 71200 Km. Gomat e veres te reja 2022 me fellne dhe gomat e dimrit me bandasha. Ne Kosove eshte perdorur vetem 8 muaj.
Vetura eshte shume e ruajtur dhe duket si e re. Nderrime me vetura tjera nuk bejme, presim bleres serioz.


Similar ads