Shitet X5 Modifikant 1 Vit Rks

Price: With agreement
Shitet X5 Modifikant 1 Vit Rks

details

posted
16 May 09:01
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
The march
automatic
Mileage
250 000 - 299 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
BMW
pattern
X5

Description

Shes X5 3.0 Automatik Modifikant Gjendje Te Mir Teknike Dhe Optike Posedon :Abbes,Airbag,Esp,Tempomat,Karrika Lekur,Vollan Multifunksjonal,Klim Tronik Funksjonale Fellne 18\"Etj Dokumentacjon Ne Rregull Hipotek Nuk Asht Denime Nuk Ka Perkthimi Pa Problem Tek Noteri Mbrenda Ores.


Similar ads