kufje me Bluetooth P47

Price: 12.00 €
kufje me Bluetooth P47

details

posted
13 March 2023 18:55
category
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Dégjuse me Weireles P47🎧 me microfon dhe SD Card , Radio FM ,Wifi deri né 10m 🔛
Kualiteti i larté i pérshtatshém pér té llojet e Smartphone..
Me dégjuse vjen kabllo pér mbushje dhe ekstra kabllo Aux.🔌

Qmimi 👇🏻
• 1 copé —> 11.99€ ☑️
• 2 copé —> 19.99€ ☑️
• Transporti gratis 🚚🆓🏡
• Porosit Insta Direct📬 ose Tel & Viber: +38349133446📲


Similar ads