SUPER AUDI A3 SPORTBACK VP 2010 1.6 DIESEL

Price: With agreement
SUPER AUDI A3 SPORTBACK VP 2010 1.6 DIESEL

details

posted
3 June 19:21
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Targa
Albanian
The march
handbook
Type
Audi
pattern
A3
Year of production
2010
Fuel
Diesel
Mileage
160 000 - 169 999

Description

AUDI A3 SPORTBACK , MODEL S-LINE ORIGJINAL STOPA LED , KOMPJUTER BORDI , KOMANDA NE TIMON ETJ , FULL OPSIONE ,
VITI 2010 , KAMBIO MANUALE 6+1 MARSHA , MOTORR 1.6 DIESEL SUPER EKPONOMIK , GOMA TE REJA , DISQE SPORT ORIGJINAL , SAPO TARGUAR ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA , TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJENDJE PERFEKTE , NE GJENDJE TE PERKRYER SI NGA ANA MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE SI BRENDA DHE JASHTE , MAKINE KOMODE DHE E BUKUR . ÇDO INFO 0694593333 , MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI . FALEMINDERIT .


Similar ads