Shtepi banimi

Price: 20,000.00 €
Shtepi banimi

details

posted
20 January 20:02
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > Lushnjė
Numri i dhomave
4

Description

Shitet shtepi banimi dhe 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i diskutushem


Similar ads