Modul freze druri italiane origjinale + thika

Price: 13,000.00 Lek
Modul freze druri italiane origjinale + thika

details

posted
8 April 20:14
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Kurbin

Description

Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia esht akull i ri.ka edhe 2 kutia me thika me lule te tjera