këlyshët e lezetshëm të labradorit

Price: 300.00 €
këlyshët e lezetshëm të labradorit

details

posted
5 January 22:55
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

këlyshët e lezetshëm të labradorit
Ata janë thjesht shoqërues të vegjël dhe kafshë shtëpiake të adhurueshme. Këlyshët janë shumë qesharak, të lezetshëm, të dashur, plot karakter, të mirë me fëmijët dhe kafshët shtëpiake të tjera, ata janë qen të vegjël shumë të dobishëm për t\'i zotëruar. Mund të kontaktoni përmes WhatsApp +420 737 619 743


Similar ads