Kakapo të bukur F1b ????

Price: 250.00 €
Kakapo të bukur F1b ????

details

posted
29 April 2023 07:35
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

*** Vetëm 3 këlyshë kanë mbetur ***
Kanë mbetur 2 vajza dhe 1 djalë.
1x çokollatë roan girl ngjyrosje shumë të pazakontë
1x vajzë me kajsi
1x Djalë i zi me shirit të bardhë nga mjekra deri në gjoks dhe bark.

Mirë se vini në botë këlyshët e Smudge dhe Woody. Të dy mamaja dhe babi janë kafshët tona shtëpiake dhe këlyshët mund të shihen me të dy prindërit. Mami është një koker spaniel Blue Roan dhe babai është një kakapo Red F1.
Disa nga këto kakapo kanë ngjyra të pazakonta dhe do të bëjnë kakapo të bukur për shkak të gjeneve roan blu të nënës. Të vegjlit do të rriten në një shtëpi të zënë me qen të tjerë dhe zhurma shtëpiake.
Të gjithë këlyshët do të vijnë me vaksinat e para, me mikroçipe të përditësuara nga pleshtat/krimbat dhe do të kontrollohen plotësisht shëndetin e veterinerit.
Ata do të vijnë me një paketë qenushësh e cila do të përfshijë ushqim dhe një batanije me aromë mamaje mbi të.


Similar ads