Opel Astra J

Price: With agreement
Opel Astra J

details

posted
28 April 2023 22:23
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
The march
handbook
Mileage
25 000 - 29 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
Opel
pattern
ASTRA

Description

Opel Astra J e sapo doganuar dhe rexhisteuar dhe aaposervisuar me dypar fellne me guma te reja veres dhe dimrit per me shumm kontakotin tel 044973164


Similar ads