chow chow për shitje.

Price: 150.00 €
chow chow për shitje.

details

posted
23 October 14:26
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

chow chow për shitje.
Të sapoardhur, sapo kemi pasur një pjellë mahnitëse prej 10 këlyshësh nga dekoda e familjes sonë të dashur për kafshë shtëpiake, kjo është pjellë e saj e parë dhe na ka bërë nënë me të vërtetë krenare që është blu dhe është vajza e ariut i cili gjithashtu reklamohet për kurvar në këtë faqe. me kontaktoni tani per me shume informacion nepermjet .. (whatsapp ose viber +33753420023)


Similar ads