Kafshe shtepiake në shitje në Kaçanik

 • 5 foto
  Papagall gmGri Afrikan
  Pets

  Papagall gmGri Afrikan

  Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta..

  Kaçanik Sot, 09:12
  600.00 €
 • 9 foto
   AKUARIUM
  Pets

  AKUARIUM

  shitet akuariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorane. eshte i mad

  Kaçanik Dje, 16:56
  300.00 €
 • 11 foto
   AKFARIUMI
  Pets

  AKFARIUMI

  shitet akfariumi komplet me paisje dhe komod eshte shum i mir per shtepi dhe restorne. eshte i madh

  Kaçanik Dje, 16:55
  400.00 €
 • 1 foto
  Sane shume e mire
  Pets

  Sane shume e mire

  Shiten Duj San Shume te mire

  Kaçanik 15 January 21:21
  With agreement
 • 2 foto
  Pula
  Pets

  Pula

  Shes pula edhe gjeli qmim 80 Euro

  Kaçanik 14 January 10:40
  With agreement
 • 8 foto
  Plluma
  Pets

  Plluma

  Ndrroj pllumat me plluma gjimli

  Kaçanik 13 January 15:21
  With agreement
 • 3 foto
  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever
  Pets

  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever

  Në shitje Qen dhe Këlyshë Labrador Retriever Ne jemi kaq të ngazëllyer për të njoftuar mbërritjen e

  Kaçanik 8 January 10:45
  With agreement
 • 2 foto
  Aziat
  Pets

  Aziat

  Shitet aziati 85 cantin i madh 18 mujsh rroket edhe asht i mir per shpi per njerz te huj

  Kaçanik 6 January 16:43
  300.00 €
 • 3 foto
  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion
  Pets

  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion

  AMAIZING LOVELY POMERANIAN në dispozicion Këlyshë të mrekullueshëm meshkuj dhe femra për shitje tan

  Kaçanik 6 January 03:31
  200.00 €
 • 1 foto
  Shitet Viçi
  Pets

  Shitet Viçi

  Me marrveshje

  Kaçanik 3 January 19:16
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten shotat e mishit
  Pets

  Shiten shotat e mishit

  Shiten shotat e bardha per mish shotat ka 13 euro shotanat ka 15 euro dej 4.500gr ndrrim i mundshem

  Kaçanik 2 January 21:55
  13.00 €
 • 2 foto
  Shes nrroj me pula
  Pets

  Shes nrroj me pula

  Gjendje tmir osht krist gjami me punu nuk pengon tjerat nrregull ika ndrrim me pula

  Kaçanik 28 December 12:47
  70.00 €
 • 1 foto
  Qen ne shitje
  Pets

  Qen ne shitje

  Qen ne shitje Malinos Belg I vakcinum I trajnuar

  Kaçanik 23 December 09:33
  120.00 €
 • 0 foto
  terrier
  Pets

  terrier

  shitet terrier ,minik qen

  Kaçanik 15 December 15:03
  With agreement
 • 3 foto
  Shiten
  Pets

  Shiten

  Shitet

  Kaçanik 14 December 16:19
  80.00 €
 • 3 foto
  Shizet
  Pets

  Shizet

  Shitet

  Kaçanik 12 December 17:58
  80.00 €
 • 0 foto
  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen
  Pets

  Urgjent Shiten terrierat qift mashkull femen

  Shiten terrierat qift shum tfort neldesh per lufta ndesh shkado per info 045926992

  Kaçanik 10 December 01:17
  150.00 €
 • 2 foto
  Urgjent shiten terrierat qift lir
  Pets

  Urgjent shiten terrierat qift lir

  Shiten terrierat urgjent lir mashkull femen tmir ndesh per shpi ndesh lufta pulat nuk ihajn 4muj egj

  Kaçanik 9 December 18:49
  160.00 €
 • 3 foto
  Viq
  Pets

  Viq

  Shitet viqi femer eshte imir si per me pre po edhe si per me majt viqi ika 5.5 muj Vendi komun e kaq

  Kaçanik 8 December 20:32
  600.00 €
 • 2 foto
  To je sramota zbog obiteljskih okolnosti koj
  Pets

  To je sramota zbog obiteljskih okolnosti koj

  To je sramota zbog obiteljskih okolnosti koje moramo preusmjeriti na kanal. Ima najbolje predodžbe,

  Kaçanik 8 December 19:21
  With agreement
 • 2 foto
  Radio ndrrim
  Pets

  Radio ndrrim

  Shes ose ndrroj radionin i ardhur prej italis ndrrim me qka tum konvenon per me shum viber +38345598

  Kaçanik 7 December 22:06
  60.00 €
 • 0 foto
  Shitet terrierka lir
  Pets

  Shitet terrierka lir

  Shitet terrierka fm lir ndash ler lufta ndash shkadush 4 mujsh e gjys

  Kaçanik 4 December 17:40
  80.00 €
 • 2 foto
  Nr i telit 045 328 224
  Pets

  Nr i telit 045 328 224

  Shitet lopa shterrp per me pre ose me majt e mir osht e re e 3 pjellsh 10 litra tomel 3 gjina ika q

  Kaçanik 4 December 17:10
  880.00 €
 • 1 foto
  Shitet terrierka 4 muj e gjys
  Pets

  Shitet terrierka 4 muj e gjys

  Shitet terrierka 4 muj e gjys ndesh per lufta ndesh qadush pulas nuk i han

  Kaçanik 3 December 21:51
  With agreement
 • 6 foto
  belg
  Pets

  belg

  shitet qeni belg 1 vjet e gjys

  Kaçanik 3 December 07:59
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten 15 pula 5 knojs 11 pula jan amrok nr 045 328 224
  Pets

  Shiten 15 pula 5 knojs 11 pula jan amrok nr 045 328 224

  Shiten 15 pula e 7 knojs 11 pula jan amrok pulat jan tu vojt tmira jan amrok qmimi kush i merr krej

  Kaçanik 30 November 17:35
  9.00 €
 • 2 foto
  Dva prekrasna dječaka buldoga otišla
  Pets

  Dva prekrasna dječaka buldoga otišla

  Dva prekrasna dječaka buldoga otišla su spremna za gledanje i spremna za svoje nove domove ljubavi

  Kaçanik 28 November 23:51
  150.00 €
 • 3 foto
  Shes bikat
  Pets

  Shes bikat

  Shesi bikat

  Kaçanik 17 November 19:55
  1.00 €
 • 3 foto
  Shes bikat
  Pets

  Shes bikat

  Shes bikat

  Kaçanik 17 November 19:54
  With agreement
 • 2 foto
  Belg
  Pets

  Belg

  shitet qeni belg malinois

  Kaçanik 17 November 15:28
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet
  Pets

  Shitet

  Shes Viqin 7Muajsh , qmimi me marreveshje

  Kaçanik 12 November 16:13
  With agreement
 • 2 foto
  Belg malinos
  Pets

  Belg malinos

  belg malinos 1 vjet e gjys asht shum aktiv edhe asht pak i shtir per njerz qe si njeh shitet ose n

  Kaçanik 12 November 00:13
  100.00 €
 • 0 foto
  QENUSHEN
  Pets

  QENUSHEN

  SHES QENUSHEN SHUM E NGUSHME KA EDHE NJE QEN BASHK ME MARVESHJE BOJ NDRRIM ME PULA

  Kaçanik 23 October 16:59
  With agreement
 • 4 foto
  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje
  Pets

  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje

  Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje Absolutisht mahnitëse pjellore me ngjyra të rralla të pomera

  Kaçanik 23 October 14:38
  200.00 €
 • 4 foto
  Qen qimedredhur nga lodrat
  Pets

  Qen qimedredhur nga lodrat

  Qen qimedredhur nga lodrat këlyshë qensh lodrash 2 femra kajsie dhe 1 mashkull shampanjë në dispoz

  Kaçanik 23 October 14:32
  160.00 €
 • 1 foto
  chow chow për shitje.
  Pets

  chow chow për shitje.

  chow chow për shitje. Të sapoardhur, sapo kemi pasur një pjellë mahnitëse prej 10 këlyshësh nga dek

  Kaçanik 23 October 14:26
  150.00 €
 • 2 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle.
  Pets

  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle.

  Këlyshë të mrekullueshëm Beagle. Plehra të mrekullueshëm të këlyshëve Beagle. U larguan 3 vajza d

  Kaçanik 23 October 14:23
  160.00 €
 • 5 foto
  Shitet Inkubuatori per qeljen e zojve!
  Pets

  Shitet Inkubuatori per qeljen e zojve!

  Shitet inkubuatori per qeljen e zojve te pules, inkubuatori ka kapacitet per 81 vezë, eshte ne gjend

  Kaçanik 22 October 17:08
  55.00 €
 • 4 foto
  terrier
  Pets

  terrier

  shiten 2 klysh tarrier 7 muj., qen terier, minik. +383/49/421/272

  Kaçanik 16 October 11:00
  With agreement
 • 3 foto
  Цавалиер Кинг цхарлсе Пупс за диван дом.
  Pets

  Цавалиер Кинг цхарлсе Пупс за диван дом.

  Цавалиер Кинг цхарлсе Пупс за диван дом. Имали су најбољи почетак у животу. Одгајани су у мојој дне

  Kaçanik 30 September 08:35
  250.00 €
 • 4 foto
  Shiten 2 kual numri i tekefonit 045 328 224
  Pets

  Shiten 2 kual numri i tekefonit 045 328 224

  Shiten 2 kual me garanci turt jan pa behone qmimi 2 yt 800 ero me samor kualt jan tgarantum vendi ka

  Kaçanik 24 September 21:48
  800.00 €
 • 0 foto
  Papagalla
  Pets

  Papagalla

  Kemi shum lloje te papagalave Prej10€ deri ne 1500€ Me lir se gjithkun Per meshum informacione ne

  Kaçanik 9 September 16:37
  With agreement
 • 7 foto
  Knus
  Pets

  Knus

  Ka 5-6 muaj.Jan shum tmir,kam edhe tjer.Per me shum na kontaktoni edhe per mes viberit:+38345872270

  Kaçanik 30 August 10:38
  22.00 €
 • 1 foto
  Në Shitje klyshë të races pastor belgë
  Pets

  Në Shitje klyshë të races pastor belgë

  Ne shitje klyshe te races pastor belg Me vakcina te kryer dhe te pastruar

  Kaçanik 29 August 18:28
  With agreement
 • 0 foto
  Knus luftarak
  Pets

  Knus luftarak

  Ka 1 vjet 4-5 muaj.

  Kaçanik 29 August 18:28
  30.00 €
 • 2 foto
  Klyshë Pastor Belgë 100%
  Pets

  Klyshë Pastor Belgë 100%

  Në shitje klyshë të races Pastor belgë

  Kaçanik 13 August 19:27
  70.00 €
 • 0 foto
  Pastor belgë
  Pets

  Pastor belgë

  Ne shitje pastor belge per me shum nr 043982822

  Kaçanik 13 August 17:45
  100.00 €
 • 2 foto
  Në shitje klyshtë Belgian Malinois
  Pets

  Në shitje klyshtë Belgian Malinois

  Në shitje klyshtë të races pastor belg Per me shum Nr: +38343982822

  Kaçanik 13 August 08:37
  70.00 €
 • 2 foto
  Klyshë Pastor Belgë
  Pets

  Klyshë Pastor Belgë

  Në shitje klyshë të races së pastert belge per me shum info viber +38343982822

  Kaçanik 11 August 12:27
  80.00 €
 • 4 foto
  pula
  Pets

  pula

  shiten pula shota gusa

  Kaçanik 10 August 11:12
  With agreement