Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje

Price: 200.00 €
Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje

details

posted
23 October 14:38
category
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Dogs dhe këlyshë pomeranezë për shitje
Absolutisht mahnitëse pjellore me ngjyra të rralla të pomeranianëve merle, mami është pomeranezja ime e zezë / çokollatë, ajo është e zezë me çokollatë që kalon nëpër pallton e saj dhe babai është një kurvar i mrekullueshëm blu merle me sy blu të importuar nga Hollanda, i cili është i regjistruar në KC kontinentale.
(whatsapp ose viber +33753420023)


Similar ads