bmw 118 d 2.0 190hp

Price: 5,000.00 €
bmw 118 d 2.0 190hp

details

posted
24 September 23:04
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Peja region > Istok
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
BMW
pattern
118
Year of production
2005
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

gjendje perfekt
manual
2005
tegjistrim dej ndhjetor
2.0 dizel
motorr dhe turbin te ndrruar motorrin me 230 mi
xhamin perpara e ka tkrisur


Similar ads