Pjes per Toyota rav 4 -2004

Price: With agreement
Pjes per Toyota rav 4 -2004

details

posted
15 January 21:27
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prishtina region > Glogovac
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Toyota
pattern
RAV 4
Year of production
2004
Fuel
Diesel
Mileage
90 000 - 94 999

Description

Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4
Gjendemi ne Komoran
Numer kontakti: 049194854
044194854