?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Price: 10.00 €
?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

details

posted
2 November 2023 14:36
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan
The march
automatic
Mileage
190 000 - 199 999
Fuel
Nafte
Targa
Kosovo
Type
VW Volkswagen
pattern
golf

Description

AUTO-RONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38344942878
AUTO-VETURA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049942878

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads