Suzuki Vitara 1.6 VTI

Price: 12,200.00 €
Suzuki Vitara 1.6 VTI

details

posted
17 January 19:49
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Gjilan region > Gjilan
The march
handbook
Mileage
160 000 - 169 999
Fuel
gasoline
Targa
Kosovo
Type
Suzuki
pattern
Vitara

Description

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Benzine manual, viti i prodhimit 2015, te kaluara 163,000 te dokumentuara me liber servisi, i mirembajtur vetem ne servis te autorizum te Suzukit - Auto Kaçandolli. Gjendja mekanike perfekte, Servisi i fundit ne para rreth 2mije km per 13mije km e ardhshme. Bateri e re ende nen garancion, frenat e ri, fshesa te reja etj. Posedon Kamere, ekran 7 inch, karriga me nxemje, klimatronik, mbyllje qendrore, LED drita ditore, 2 celesa, regjistrim deri ne Gusht 2024. Ne gjendje optike jashtezakonisht te mire, goma dimri, shume ekonomike. Nuk bejme nderrim vetem shitet per arsye te blerjes se vetures se re. Cmimi 12200€, veture familjare dhe shitet direkt nga pronari. Kontakt 049 654 558


Similar ads