shitet vw passat

Price: 2,200.00 €
shitet vw passat

details

posted
26 May 12:31
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Elbasan region > Elbasan
The march
handbook
Mileage
300 000 - 349 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat

Description

Shes VW pasat të vitit 2001. Makina është në gjëndje të mirë me shërbimet periodike të bëra rregullisht. Goma 80% me disqe origjinale pasati 16. Motorri 1.9 TDI (DI të kuqe). Kambio manuale. Kondicioner funksional. Xhamat te katërt elektrikë. ABS. ESP. Bateri e re. Mbyllje qendrore. Pasqyrat elektrike dhe me ngrohje. Çdo gjë funksionale. Makinë shumë ekonomike dhe e rehatshme për rrugë të gjata.
Çmimi 2200 € i diskutueshëm vetem pasi të shikohet makina nga afër.
Cel: 0695263075
Ju lutem tel serioze!
Faleminderit!


Similar ads