Vetura
Elbasan

Vetura në shitje në Elbasan

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 9 foto
  Opel corsa bezin 1,4 Atomat
  Car

  Opel corsa bezin 1,4 Atomat

  Opel corsa Viti 2003 AUTOMATE 1.4 benzim Kondicjoner xhama elektrike ne gjendje shum te mir 90 klm

  Elbasan Sot, 10:59
  2,700.00 €
 • 10 foto
  TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT
  Car

  TOYOTA YARIS AUTOMAT NAFT

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT AUTOMATIKE 2006 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE XHENERIK

  Elbasan Sot, 10:59
  3,900.00 €
 • 10 foto
  SHITET VW POLO 1.4 DIESEL
  Car

  SHITET VW POLO 1.4 DIESEL

  SHITET VW POLO VITI PRODHIMIT 2007 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIKE 1.4 DIESEL E SAPO ARDHUR DHE ME DOG

  Elbasan Sot, 10:52
  3,200.00 €
 • 11 foto
  SHITET FIAT PUNTO EVO 2008
  Car

  SHITET FIAT PUNTO EVO 2008

  SHITET FIAT PUNTO EVO VITI PRODHIMIT 2008 I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR KAMIO MANUALE LENDA

  Elbasan Sot, 10:51
  2,900.00 €
 • 10 foto
  SHITET AUDI Q3 2015
  Car

  SHITET AUDI Q3 2015

  SHITET AUDI Q3 VITI PRODHIMIT 2015 FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI V

  Elbasan Sot, 10:51
  23,000.00 €
 • 9 foto
  SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT

  SHITET MERCEDES BENZ E 220 VITI 2005 KAMIO AUTOMAT FUQIA MOTORRIKE 220 CDI I SAPO ARDHUR NGA GJERMAN

  Elbasan Sot, 10:50
  5,200.00 €
 • 10 foto
  SHITET PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZINE AUTOMAT
  Car

  SHITET PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZINE AUTOMAT

  SHITET PORSCHE CAYENNE I VITIT 2004 DALE NE QARKULLIM NE 2005 I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR

  Elbasan Sot, 10:50
  6,500.00 €
 • 10 foto
  SHITET MAZDA 3 DIESEL 1.6
  Car

  SHITET MAZDA 3 DIESEL 1.6

  SHITET MAZDA 3 VITI 2007 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIT 1.6.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.MAKINA ESHTE ME T

  Elbasan Sot, 10:49
  3,500.00 €
 • 10 foto
  SHITET NISSAN PATHFINDER AUTOMAT 2.5 DIESEL 4x4
  Car

  SHITET NISSAN PATHFINDER AUTOMAT 2.5 DIESEL 4x4

  SHITET NISSAN PATHFINDER 4X4 VITI 2005 KAMIO AUTOMAT FUQIA MOTORRIKE 2.5 DIESEL E SAPO ARDHUR DHE M

  Elbasan Sot, 10:48
  7,300.00 €
 • 9 foto
  SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

  SHITET SEAT ALTEA VITI 2005 KAMIO AUTOMAT DIESEL ME TARGA SHQIPTARE DHE LETRA TE PAGUARA PER NJI VIT

  Elbasan Sot, 10:48
  4,000.00 €
 • 4 foto
  DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT
  Car

  DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT

  JAP ME QERA SEAT IBIZA. 1.3 NAFTE.

  Elbasan Sot, 10:48
  30.00 €
 • 10 foto
  SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIESEL AUTOMAT
  Car

  SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIESEL AUTOMAT

  SHITET FIAT GRANDE PUNTO VITI PRODHIMIT 2006 FUQIA MOTORRIT 1.3 LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO ARDHUR

  Elbasan Sot, 10:47
  3,700.00 €
 • 6 foto
  Citroen C1 1.0 Benzine+Gaz 2008 Manual
  Car

  Citroen C1 1.0 Benzine+Gaz 2008 Manual

  Makina eshte ne gjendje shume te mire viti 2008 130.000 km te gjitha serviset e bera ne kohe me kon

  Elbasan Sot, 10:47
  2,500.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C 220 cdi 2005 Automat
  Car

  Mercedes Benz C 220 cdi 2005 Automat

  Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania euro 4 e sapo targuar viti 2005 Automat te gjitha sherbimet

  Elbasan Sot, 10:47
  5,300.00 €
 • 9 foto
  Mercedes C 230 Benzine Automat
  Car

  Mercedes C 230 Benzine Automat

  Mekina eshte e sapo ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar gati per targa ne gjendje shume

  Elbasan Sot, 10:47
  7,400.00 €
 • 10 foto
  SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL

  SHITET AUDI A 3 VITI 2007 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIKE 2.0 I SAPO ARDHUR DHE

  Elbasan Sot, 10:47
  5,800.00 €
 • 12 foto
  Mercedes Benz C 230 Kompresor Sport Edition
  Car

  Mercedes Benz C 230 Kompresor Sport Edition

  Mercedes Benz C 230 Kompresor Sport Edition viti prodhimit 2000 benzin/gaz impianti i sapo montuar t

  Elbasan Sot, 10:46
  3,600.00 €
 • 7 foto
  SHITET RANGE ROVER SPORT
  Car

  SHITET RANGE ROVER SPORT

  SHITET RANGE ROVER SPORT I BARDHE VITI 2007 MOTORRI 3600 AUTOMAT ME DOKUMENTA SHQIPTARE DHE LETRA 1

  Elbasan Sot, 10:46
  14,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET GOLF V 1.9 DIESEL
  Car

  SHITET GOLF V 1.9 DIESEL

  SHITET VW GOLF V VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIT 1.9 LENDA DJEGESE DIESEL E SAPO AR

  Elbasan Sot, 10:46
  3,800.00 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006 Sapo Ardhur
  Car

  Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Automat 2006 Sapo Ardhur

  Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Kambjo Automatike Viti 2006 me Navi te Madh B. Xenon Hapse Xhami Kima Pilo

  Elbasan Sot, 10:46
  5,200.00 €
 • 10 foto
  SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL

  SHITET VW GOLF VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO AUTOMATIKE FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL ME DOKUMENTA TE RREGU

  Elbasan Sot, 10:45
  4,900.00 €
 • 10 foto
  SHITET OPEL ASTRA 1.7 DIESEL
  Car

  SHITET OPEL ASTRA 1.7 DIESEL

  SHITET OPEL ASTRA VITI 2006 KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE DIESEL E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUA

  Elbasan Sot, 10:45
  2,999.00 €
 • 12 foto
  Benz S-Class 2008 AMG Look,320 CDI Nafte, Autmatik
  Car

  Benz S-Class 2008 AMG Look,320 CDI Nafte, Autmatik

  - Mercedes Benz S-Class - Look S63 AMG origjinal fabrike - 320 CDI Nafte (pa taks lluksi) - Automati

  Elbasan Sot, 10:45
  15,000.00 €
 • 9 foto
  SHITET SEAT IBIZA 1.3 DIESEL
  Car

  SHITET SEAT IBIZA 1.3 DIESEL

  SHITET SEAT IBIZA VITI PRODHIMIT 2009 KAMIO MANUALE DIESEL FUQIA MOTORRIT 1.3 TEPER EKONOMIK NE KONS

  Elbasan Sot, 10:45
  3,500.00 €
 • 10 foto
  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT
  Car

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT

  SHITET TOYOTA YARIS VITI PRODHIMIT 2007 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT 1.4 TEPER

  Elbasan Sot, 10:44
  4,700.00 €
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 VITI 2007 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO ARDHUR DHE ME DO

  Elbasan Sot, 10:44
  7,300.00 €
 • 10 foto
  SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

  SHITET CHEVROLET CAPTIVA VITI 2007 KAMIO AUTOMAT MOTORRI 2.0 LENDA DJEGESE DIESEL NE GJENDJE PERFE

  Elbasan Sot, 10:44
  5,800.00 €
 • 10 foto
  SHITE BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITE BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL

  SHITE BMW SERIA 1 VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIKE 2.0 KM 161

  Elbasan Sot, 10:43
  4,990.00 €
 • 11 foto
  SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL
  Car

  SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL

  SHITET OPEL ASTRA VITI PRODHIMIT 2006 KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT 1.3 TEPER E

  Elbasan Sot, 10:43
  3,200.00 €
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 180 KOMPRESOR
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 180 KOMPRESOR

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 180 KOMPRESOR VITI PRODHIMIT 2002 KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE BENZINE I

  Elbasan Sot, 10:43
  3,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE&GAS
  Car

  SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE&GAS

  SHITET FIAT FIORINO VITI PRODHIMIT 2008 I KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIT 1.4 LENDA DJEGESE BENZINE GAS

  Elbasan Sot, 10:42
  3,800.00 €
 • 9 foto
  SHITET OPEL TIGRA
  Car

  SHITET OPEL TIGRA

  SHITET OPEL TIGRA VITI PRODHIMIT 1997 KAMIO MANUALE FUQIA MOTORRIT 1.4 LENDA DJEGESE BENZINE ME DOKU

  Elbasan Sot, 10:42
  1,300.00 €
 • 9 foto
  SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006
  Car

  SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006

  SHITET FORD FOCUS VITI PRODHIMIT 2006 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR FUQIA MOTORR

  Elbasan Sot, 10:42
  2,999.00 €
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2009
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2009

  SHITET MERCEDES BENZ MODEL C KLAS SW VITI 2009 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO ARDHUR NGA

  Elbasan Sot, 10:42
  6,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

  SHITET MERCEDES BENZ C KLAS VITI PRODHIMIT 2005 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT C

  Elbasan Sot, 10:41
  4,800.00 €
 • 10 foto
  SHITET MERCEDES BENZ E 220 EVO AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET MERCEDES BENZ E 220 EVO AUTOMAT DIESEL

  SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 EVO VITI PRODHIMIT 2009 KAMIO AUTTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO A

  Elbasan Sot, 10:41
  6,800.00 €
 • 8 foto
  SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL
  Car

  SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL

  SHITET OPEL ANTARA FOURISTRADE VITI PRODHIMIT 2007 KAMIO AUTOMATIKE DIESEL E SAPO ARDHUR NGA GJERMAN

  Elbasan Sot, 10:41
  5,700.00 €
 • 6 foto
  Ford Kuga
  Car

  Ford Kuga

  Shitet Ford Kuga 2.0 viti 2008 full option ne super gjendje nga ana motorrike dhe xhenerike.Xhama te

  Elbasan Sot, 10:40
  7,400.00 €
 • 10 foto
  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 EDITION
  Car

  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 EDITION

  SHITET VW GOLF 4 VITI PRODHIMIT 2001 KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE BENZINE FUQIA MOTORRIT 1.4 I LLOJI

  Elbasan Sot, 10:40
  2,500.00 €
 • 6 foto
  TOYTA YARIS 1.0 BENZINE
  Car

  TOYTA YARIS 1.0 BENZINE

  MAKINA E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE SUPER GJENDJE DHE SHUME EKONOMIKE, CMIMI I DISKUTESHEM

  Elbasan Sot, 10:38
  4,500.00 €
 • 11 foto
  C 220 Avantgarde
  Car

  C 220 Avantgarde

  Mercedes C class 220 Cdi Avantgarde . Letrat e sapo prera per 1 vit . Vaj + filtra motorri sapo nder

  Elbasan Sot, 10:38
  3,200.00 €
 • 4 foto
  RENAULT GRAND SCENIC
  Car

  RENAULT GRAND SCENIC

  GJENDJA E MAKINES ESHTE PERFEKTE . E GATSHME PER CDO PROVE. FALEMINDERIT.

  Elbasan Sot, 10:36
  7,500.00 €
 • 4 foto
  RENAULT GRAND SCENIC VITI 2014 MUNDESI NDERRIMI
  Car

  RENAULT GRAND SCENIC VITI 2014 MUNDESI NDERRIMI

  Makina eshte full option dhe ne gjendje shume te mire. Dokumentat e paguara deri ne shtator 2021. Fa

  Elbasan Sot, 10:36
  7,500.00 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Bens
  Car

  Shitet Mercedes Bens

  Shitet Mercedes Bens e vitit 2001.Makina eshte ne gjendje te perkryer teknike dhe xhenerike .I gatsh

  Elbasan Sot, 10:31
  2,900.00 €
 • 1 foto
  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet
  Car

  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000.nderrohet

  Okazion.Audi s6 manual 4.2 benzine viti 2000 quattro 340 hp super e shpejte qe arrin deri 300km ne o

  Elbasan Sot, 10:30
  5,500.00 €
 • 6 foto
  Okazion.passat cc viti 2012.nderrohet
  Car

  Okazion.passat cc viti 2012.nderrohet

  okazion ,shitet pasat cc viti 2012 benzine+gaz motorr 2.0,kamio automat dsg ,shume ekonomike.makina

  Elbasan Sot, 10:29
  11,000.00 €
 • 3 foto
  Okazion,polo 1.9 sdi manual gjendje perfekte.nderrohet
  Car

  Okazion,polo 1.9 sdi manual gjendje perfekte.nderrohet

  Okazion polo 1.9 manual me dokumente qeshor 2021 ,konsum 4 litra per 100 km ne gjendje perfekte dhe

  Elbasan Sot, 10:28
  1,700.00 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Fiesta 2006 benzine 1.6 Automat??????
  Car

  Shitet Ford Fiesta 2006 benzine 1.6 Automat??????

  Shitet Ford Fiesta 2006 benzine 1.6 Automat🇨🇭🇨🇭🇨🇭 e sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar.Makin

  Elbasan Sot, 10:27
  2,800.00 €
 • 11 foto
  Lancia Musa 1.4 Benzine full option ??!Automat 2010
  Car

  Lancia Musa 1.4 Benzine full option ??!Automat 2010

  Lancia Musa 1.4 Benzine full option 🇨🇭!Automat/me dogane te paguar e sapo ardhur nga zvicra. Kambio-

  Elbasan Sot, 10:25
  4,900.00 €
 • 6 foto
  EVO 220 CDI 2009
  Car

  EVO 220 CDI 2009

  Shitet evo 220 cdi ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia . viti 2009 kambjo automatike

  Elbasan Sot, 10:22
  7,500.00 €