Vetura në shitje në Rajoni i Vlorës | VW Volkswagen | Bora |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 3 foto
  VW Bora 1.6 tdi
  Car

  VW Bora 1.6 tdi

  Shitet wolsvagen bora 1.6 tdi ne gjendje te mir mekanike dhe xhenerike me letra te paguara shitet nu

  Vlorë 3 April 01:04
  1,500.00 €