Vetura
Kamenicë

Vetura në shitje në Kamenicë | VW Volkswagen | Touran |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  Touran 2.0 Tdi
  Car

  Touran 2.0 Tdi

  Touran 2.0 Tdi 7 Persona full full opsione Dhe 4 felina per dimer Makina eshte ne gjendje te rregul

  Kamenicë 31 August 13:05
  10,500.00 €
 • 0 foto
  Touran 2.0 TDI
  Car

  Touran 2.0 TDI

  Touran 2.0 TDI 160000 km 7 poste Krej serviset me rregull full opsione Viti i prodhimit 14.07.2013

  Kamenicë 9 August 19:44
  11,200.00 €
 • 4 foto
  Tauran 2.0 i aksidentuar
  Car

  Tauran 2.0 i aksidentuar

  Motori eshte ne gjendje te rregullt,ana e djatht ne rregull dhe ana e prapme ne rregull me shum shih

  Kamenicë 5 August 16:10
  With agreement
 • 5 foto
  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)
  Car

  Touran 1.9 TDI (Bej Ndrrim)

  ✅Servisin e kryer ✅Liber Servisi Km e garantuar ✅Vetur Familjare dhe e mirembajtur 📋Hipotek

  Kamenicë 2 April 14:31
  6,800.00 €