Sony XPERIA 5 IV ? i Ri

Price: 380.00 €
Sony XPERIA 5 IV ? i Ri

details

posted
3 April 13:24
category
Elektronikë > Telefona celulare
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Prodhuesi
Sony
pattern
Xperia

Description

Sony XPERIA 5 IV 📱
Çmimi: 380€

▪️Ekran OLED 6.5-inç për pamje të përjetshme
▪️8GB Ram dhe 128GB Hapesire
▪️Sistemi i kamerës triple me sensor kryesor 48MP për fotografi të mahnitshme
▪️Procesori Qualcomm Snapdragon për performancë pa pengesa
▪️Lidhja 5G për shpejtësi të internetit
▪️Bateria e gjatëjetë për përdorim gjatë gjithë ditës
▪️Dizajni i shkëlqyer dhe kompakt për qasje të lehtë

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725


Per me shume detaje na kontaktoni.


Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads