Shitet Iphone 13 Pro Si i Ringa California (me Kuti) ??

Price: 615.00 €
Shitet Iphone 13 Pro Si i Ringa California  (me Kuti) ??

details

posted
23 January 20:12
category
Elektronikë > Telefona celulare
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Po shes një iPhone 13 Pro.

Telefoni është blerë në Amerikë dhe është shumë i mirëmbajtur.
Nuk ka asnjë gërvishtje apo defekt.

Të gjitha funksionet punojnë.

128 GB
Shëndeti i baterisë: 87%

Mund te me kontaktoni ne 049-131-399.


Similar ads