Shitet Llaptopi MacBook Air 13-inch 2020 nga Amerika

Price: 690.00 €
Shitet Llaptopi MacBook Air 13-inch 2020 nga Amerika

details

posted
8 April 12:33
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
pattern
MacBook Air

Description

Shitet llaptopi MacBook Air i blere ne amerike.

Eshte perdorur nga nje vajze dhe eshte super i ruajtur.

Karakteristikat jane:
-MachBook Air (Retina, 13-inc, 2020)
- Processor 1.1 GHz Quad-Core Intel Core i5
- Memory 8 GB 3733 MHz LPDDR4X
- Graphics Intel Iris Plus Graphics 1536 MB

Llaptopi vjen me kuti nga Apple dhe me stickers.

Jetoj ne Prishtine.

Mund te me kontaktoni ne 049-131-399


Similar ads