LENOVO THINKPAD X13, i5 11th, 16GB 4267MHz, 1TB NVMe

Price: 395.00 €
LENOVO THINKPAD X13, i5 11th, 16GB 4267MHz, 1TB NVMe

details

posted
1 November 2023 16:20
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

LENOVO THINKPAD X13, disa jave i perdorur, si i Ri eshte!

I po sa ardhur ne Kosove

Processori:
Intel® Core™ i5-1135G7 11th Gen.
8M Cache, up to 4.20 GHz

Ram memorie:
16GB 4267MHZ LPDDR4X

Hardisku:
1TB M.2 SSD NVMe,PCI Express
(model i shpejt i diskut)

Ekrani:
13.3inch WUXGA 16:10 (1920 x 1200), IPS, 100%sRGB, 400nits, LED Backlight, Narrow Bezel, Anti-Glare, Low Blue Light, Low Power; Integrated Intel Iris Xe Graphics

Grafika:
Intel Iris UHD GRAPHICS 630 -128

Te tjera:
Intel Wi-Fi 6E AX210 (Shume me i shpejt se Wi-Fi 5 qe eshte i zakonshem ne modelet tjera)
1xThunderbolt 4 power input, 1xThunderbolt 4, 1xHeadphone / mic combo, 2xUSB-A 3.2 Gen 1, 1xHDMI 2.0, 1xKensington lock slot
Fingerprint
etj

Batteria e mban mbi 6-10 ore (varesisht nga puna qe e kryni)

Nr ID: 191351

Çmimi - 395€. (nga 460)

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.

Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads