HP ZBook 15 G6, i9-9th Gen, 80GB Ram

Price: 1,150.00 €
HP ZBook 15 G6, i9-9th Gen, 80GB Ram

details

posted
8 December 2023 14:35
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

HP ZBook 15 G6, i9-9th Gen, 80GB Ram

Processori:
i9 - 9880H UP TO 4.8GHz - 9th Gen.
Core 8. Threads 16. 16Mb Chache,

Ram memorie:
80GB DDR4 So-Dimm 260-pin

Hardisku:
1.76TB M.2 SSD NVMe,PCI Express
(model i shpejt i diskut)

Ekrani:
17 inch,

Grafika:
Intel UHD GRAPHICS 630

Grafika2:
NIVIDIA Quadro T1000

Wi-Fi:
Wi-Fi 6

Te tjera:
SD Card slots (vendi per SD kartel)
Thunderbolt, USB 3.2 Gen 1 Port. USB Type-C™
17 inch, Full HD
Tastatur te ndriquar
Fingerprint
Face ID
Adapter origjinal HP
etj

Batteria e mban mbi 3-4 ore (varesisht nga puna qe e kryni)
(Bateria shum e mire)

Nr ID: 220368

Çmimi : 949€

Transporti falas per Kosove 🚚
5 Euro per Shqiperi dhe Maqedoni 🚚

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.
Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads