Desktop DELL Precision 3440, i7 gjerata 10, 32gb ram, 1TB S

Price: 390.00 €
 Desktop DELL Precision 3440, i7 gjerata 10, 32gb ram, 1TB S

details

posted
25 March 11:47
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
pattern
Precision

Description

Desktop DELL Precision 3440 , disa jave i perdorur, si i Ri eshte.

Processori:
i7 10700 UP TO 4.80 GHz - 10th Gen.
Core 8. Threads 16. 16Mb Chache,
Intel Turbo Boost Technology


Ram memorie:
32GB DDR4 2667MHz So-Dimm 260-pin
(Lloj i DDR4 i ramit me i shpejt se DDR4 te zakonshem qe jan ne treg)Hardisku:
1TB M.2 SSD NVMe,PCI Express
(model i shpejt i diskut)
5.5TB HDD storage
6.5TB in total

Grafika:
Intel UHD GRAPHICS 630 -
16GB Total Available Graphics MemoryTe tjera:
Thunderbolt, USB 3.2 Gen 1 Port. USB Type-C™
etj

Nr ID: 250612

Çmimi - 450€

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725


Per me shume detaje na kontaktoni.


Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads