DEL XPS 13\", i7 8th, 16GB DDR4, 1TB NVMe

Price: 370.00 €
DEL XPS 13\", i7 8th,  16GB DDR4, 1TB NVMe

details

posted
3 November 2023 17:11
category
Elektronikë > Kompjutera
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

DELL XPS 13\" 9370 - eshte nje laptop i krijuar per klas bisnesi ku per ate e kan nje qendrueshmeri dhe kualitet me te lart se laptopat e zakonshem ne treg. (shume i pershtatshem, elegant dhe i leht per studenta.

I po sa ardhur ne Kosove.


Processori:
i7 8550U UP TO 4.00 GHz - 8th Gen.
Core 4. Threads 8.
Intel Turbo Boost Technology 2.0

Ram memorie:
16GB DDR4 So-Dimm 288-pin

Hardisku:
1TB SSD NVMe,
(model i shpejt i diskut)

Ekrani:
13.3 inch, Full HD

Grafika:
Intel UHD GRAPHICS 620

Te tjera:
Intel Wi-Fi
Thunderbolt, USB 3.2 Gen 1 Port. USB Type-C™
HD Kamera
Tastatur te ndriquar
etj


Batteria e mban mbi 4-5 ore (varesisht nga puna qe e kryni)


Nr ID: 176946›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725


Per me shume detaje na kontaktoni.


Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Similar ads