Tavolina

Price: 50,000.00 Lek

details

posted
29 May 20:09
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Lezha Region > Lezha

Description

Shes 7 Tavolina me nga 4 karrige, çmimi i negociushem.


Similar ads