Shitet Depozita Nafte

Price: With agreement
Shitet Depozita Nafte

details

posted
8 May 21:14
category
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
country
Albania > Lezha Region > Lezha

Description

Shiten depozita nafte. Depozita e naftes eshte me kapacitet 1000 Litra. Disponon pompe shkarkimi me numerator dhe eshte e pershtatshme per karroceri makine. Depozita e dyte eshte me kapacitet 5000 Litra dhe disponon 5 dhoma ndarese. Depozita e trete eshte me kapacitet 1000 Litra. Shiten per arsye mos perdorimi. Jane ne gjendje shume te mire.


Similar ads