Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

Price: 2,000.00 €
Shitet 1 Hektar Toke ne Kijevë/Mleqan

details

posted
17 May 2022 22:26
category
Patundshmeri > Truall / Toke
country
Kosovo > Peja region > Kline
Kuadratura
10000 m²

Description

Toka gjindet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së Derivateve EURO BENZ

Toka ka dalje në Magjistralen Prishtinë - Pejë (rruga e vjetër) përmes rrugës lokale 5 metra të gjerë e cila e ndan tokën në
2 pjesë (ana e majtë 42 Ari dhe ana e djathtë 60 Ari)

Toka eshte në një pozicion të përshtatshëm në mes të rrugës së vjetër dhe rrugës së re dhe i plotëson të gjitha kushtet për
hapjen e ndonjë biznesi (Depo, Fabrike, Ferma të ndryshme etj) por mund të shfrytëzohet edhe për troje.

Toka ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2000 EUR/ARI

Për informata më të hollësishme mund të na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765


Similar ads