Ore dore per Meshkuj Chopard -Imitazion-

Price: 30,000.00 Lek
Ore dore per Meshkuj Chopard -Imitazion-

details

posted
24 August 2023 10:55
category
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Ore dore per Meshkuj Marka Chopard -Imitazion-
Nu esht original. Esht ne funksion.
Nuk esht resistant ndaj ujit dhe presionit te ujit.
Por, po te meret dikush qe esht i zanatit, mund ta bej impermeabile ndaj ujit.


Similar ads