Bokse 12"

Price: 350.00 Lek
Bokse 12"

details

posted
26 July 2022 00:37
category
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
country
Albania > Tirana region > Kavaja

Description

Shiten cift boksash Proel 12", me hinka alumini B&C ME45, Stereo DE250 & DE45. Perfekte per live & Dj.
Kasat jane nga 300watt rms.
Shiten per mos perdorim.
350 mije te dyja. Me prove.


Similar ads