Fellne Bmw

Price: 550.00 €

details

posted
4 May 12:23
category
Automjete > Autopjese dhe paisje
country
Kosovo > Gjilan region > Kamenica

Description

Shiten fellnet 18 per Bmw me goma te reja, fellnet jane origjinale M packet fabrikisht, nuk jane imitm.

Perpara jane 225/40/18
Permas jane 245/35/18

Nderrime nuk boj!


Similar ads