Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

Price: 550.00 €
Shiten shporet per nxemje qendrore alfa plam

details

posted
14 April 20:42
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

shiten shporetat per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt me paisje pump qymka

alfa plam 20kw
alfa plam 27kw
alfa 20
alfa 27
alfa term
shporet alfa


Similar ads