Makin per larje pastrim kimik lavatrice

Price: With agreement
Makin per larje pastrim kimik lavatrice

details

posted
1 April 2019 23:21
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per pastrim kimik tharse hekurosje. Gjindemi ne shkup R.Maqedonise 0038978446634 viber whatsapp


Similar ads