Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

Price: With agreement
Makin per larje lavatrice   pastrim kimik tharse

details

posted
11 January 2019 17:39
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik

Description

Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makina gjindemi ne shkup


Similar ads